Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy rangsorolnátok fel a...

Ti hogy rangsorolnátok fel a Transformers filmeket a legrosszabbtól a legjobbig? Bele számít az ŰrDongó film is.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Számomra kétségtelenül az Űrdongó lenne az első helyen (mármint az a legjobb az én listámon). Aztán talán a legelső 2007-es rész lenne a 2. helyen, a többi pedig egy kutya. Történik minden, közben semmi. Teljes katyvasz az egész. Egyszer megnéztem egy hét alatt az összeset (Űrdongón kívül) és, amikor pl az ötödik részt néztem, már nem rémlett, hogy mi volt a harmadikban. Most sem tudnék szinte semmit sem elmondani a sztorijából a 2-3-4-5. résznek. Azt tudom, hogy kik a szereplőik az egyes filmeknek, meg a robot t-rex nagyon menő, az tetszett, de ennyi.


Valamit nagyon elrontottak ezzel a szériával, de megmondani sem tudnám, hogy mit. De nem jók, pedig örülnék neki, ha tetszenének. Ezért is volt nagyon nagyon nagy pozitív csalódás az Űrdongó, az előző részekhez képest imádtam!

2019. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Én is nagy vonalakban egyetértek az előző válaszolóval. Az Űrdongótól sem estem hanyatt, számomra az legfeljebb egy 10-ből 7 pontos film, de legalább összeszedett, hangulatos, érzelmes és látszik rajta, hogy a rajongóknak is a kedvére akartak tenni. Szerintem ha folytatják, ez jó kiindulási alap lesz a későbbi filmekhez.

Az első filmet szerettem nagyon, de már akkor tudtam, hogy tele van rengeteg hülyeséggel, amiket reméltem, hogy a későbbi filmekben majd kijavítanak. És persze nem így lett. Ettől függetlenül szerintem egy nézhető, középszerű film elsőrangú effektekkel, de pár idétlen poén és a feleslegese elnyújtott jelenetek lerontják.

A 3. rész hasonló, az alapsztorija érdekes, de a kivitelezés trehány és az egész tele van fél-ötletekkel, a legtöbb gonoszt pedig marha gyorsan és unalmasan intézik el. Olyan a film, mint egy fokozatosan szétbomló fonál, ami az elején még egyben van, de a vége csak egy kusza dzsumbuj.

A többi sima szemét. A 2-ben és 4-ben van egy-két jelenet, ami önmagában látványos, de nem érdemes miattuk végigszenvedni az egészet. Az 5. meg már szánalmasan izzadságszagú, egy halom alig összefüggő ötlet tódult össze benne, amiknek összességében semmi értelme.


Ha ideszámítjuk a klasszikus animációs filmet is, akkor nagyjából azt is az Űrdongó vagy az első film színvonalára helyezem. Pörgős, látványos, szórakoztató és elképesztő hangulata van, de a sztorija majdnem ugyanolyan kaotikus és átgondolatlan, mint egy Michael Bay mozi.

2019. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Elolvastam a második választ is, tényleg így van sajnos.

Még annyit hozzáfűznék, hogy oltári nagy baromságnak tartom azt is, hogy Optimus kb minden részben meg kellett volna haljon, de valahogy mindig életben maradt. Nem volt súlya a dolognak és nagyon gagyi az egész. Vagy haljon meg és sajnálja mindenki, hogy nincs többé. Vagy ne akarjanak olyan helyzetet kialakítani vele, hogy meghal(hat), de mégsem, mert nem működött. Újra és újra visszatért, mint a terminátor.

2019. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
85%

Az első egyértelműen az Űrdongó.

2.-nak a 2007-es részt mondanám,aztán a kettest. A harmadikat még úgy-ahogy szeretem.


Az ötödiket meg akárhányszor nézem meg,összekavarodok a sok eseményben. (ugye a lány Merlin unokája,Cade meg az utolsó lovag,stb.)

A 4.részt utálom,egyrészt Vesztegzár miatt,másrészt,hogy kinyírta Racsnit.

2019. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!