Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lemaradtam a Bosszúállók...

Lemaradtam a Bosszúállók sorozattal, szeretném felvenni a fonalat, de nem akarom az összes filmet megnézni. Miket nézzek meg mindenképp?

Figyelt kérdés

Láttam a Bosszúállókat és az Ultron korát, illetve pár korábbi Marvel filmet, mint például mindegyik Vasembert, A Thor első részét, Amerika kapitányból talán az első kettőt illetve a Galaxis Őrzői mindkét részét.

Ilyeneket mint Fekete Párduc, Hangya meg Pókember meg még fene tudja mik vannak, már nem (és nem is igazán érdekelnek). A lényeg az lenne, hogy meg tudjam nézni az utolsó két bosszúállók filmet úgy, hogy értsem is. Pár hete megpróbálkoztam a Végtelen Háborúval, de nem igazán tudtam felzárkózni hogy most mégis mi van.

Utánagugliztam, ha jól gondolom látnom kellene legalább A Tél katonáját, a Polgárháborút és az uccsó két Bosszúállókat, hogy képben legyek.

Jó így, vagy van még amit meg kéne néznem?


2019. ápr. 25. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
ezt már más hasonló kérdésnél belinkeltem- [link]
2019. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!