Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Látta már valaki a Végjátékot?...

Látta már valaki a Végjátékot? Hogy tetszett? Mi történik benne?

Figyelt kérdés

Spoilereket is írhattok(akár priviben is), mert nem fogom moziban megnézni.

Köszönöm



2019. ápr. 24. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor miért érdekel?
2019. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon durva volt. Érdemes megnézni!
2019. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Mert érdekel, de rajongó nem vagyok hogy pènzt költsek rá.
2019. ápr. 24. 21:30
 4/15 anonim válasza:
Nagyon jó, fekete özvegy és tony hal meg, kapitány pedig visszamegy a szerelméhez az időben, és vele marad.
2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Jézusom Natasha is meghal ? Azt hittem,hogy csak Tony mert már olvastam pár helyen ,hogy ellőtték.
2019. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Spoiler bocsi: Thanost az elején megtaláljál és megölik konoretan Thor levágta a fejét.Amgy Thanos a csettintés óta kibaxottul legyengült,szal nagyon könnyű volt őt legyőzni...

5 év eltelt.Tonynak kislánya lett,Bruce pedig Hulk professzor lett (mintha kisebb lenne a zöld óriástól,de még így igy Hulk kinézet csak Banner ésszel..Thor elhájasodott kinőtt hajjal szakállal elhanyagolva..Összejött ujra a csapat és voala időutazás vissza a múltba a végtelen kövekér.Megszerzik mind egy új kesztyűvel belerakják Hulk csettint egyet és a többiek akik elporladtak azok vissza jöttek..Megküzdöttek Thanossal és a seregével,DE nem a jelen Thanossal mivel ahogy írtam Thor megölte...Múltbeli Thanossal küzdöttek meg..És még a kesztyű nélkül is rohadt erős..amcsi kapitánynak uj fegyvere a Mjölnir mivel időutazásban a hájas Thor vissza ment 2013 ban szal a mjölnirt elhozta..Amerika kapitany pedig méltó lett használni..Szal nagyba ment a háború verekedés de a végén Tony vette fel az új végtelen kesztyűt a végtelen kövekkel..Csettintett és Thanoséknak annyi..De sajna aki használja mind a 6 követ egyszere az belehal konkrétan túlterheli a viselőjét (Thanos az elején azért gyenge) Tony pedig meg hal az végett hogy csettintett..ezzel mentette meg a bosszúállok csapatot..

2019. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Úgy tudom Natasha is meghal
2019. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja,lélek kőt megszerzi sólyomszem de csak ugy hogy natasha meghal szal lelket lelekért 😃😃😃😃😃😃
2019. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Loki visszatér ? Nem hallottam róla
2019. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Spoiler

És tanulhatunk az amcsi iskolarendszerről, amiben a gimi legalább 7 évig tart,mert bár eltelt 5 év, Peter visszamegy a gimibe, és még ott a haverja, a kövi filmben meg megy minden régi szereplő osztálykirándulni.

2019. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!