Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én sajnáltam végig...

Csak én sajnáltam végig Thanost? Én az ő oldalán harcoltam volna.

Figyelt kérdés

Szerintem végig igaza volt, ha teljesen egyenletesen töröl ki minden második élőlényt, egy idővel sokkal jobb dolga lenne az emberiségnek, és a Földnek is.


Lényegében csak jót akart, de nem, a Bosszúállók mindenképpen azt akarják hogy a saját mocskában haljon meg a Föld.


Thanos volt az igazi hősünk, aki bár mindenkinek fájdalmat okoz lélekben, mégis áldást hoz az univerzumra késöbb.



2019. ápr. 28. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ez egyáltalán nem igaz szerintem . Nem lenne jó ha az univerzum fele elpusztulna, semmilyen módon nem lenne jobb semmi. Az emberek (stb.) arra emlékeznének, hogy Thanos ölte meg pl a barátjukat, családjukat, vagy csak szimplán az embertársaikat. Aki nem látta a filmet az ne olvasson tovább!



Egyébként is Thanos már a film végénél azt mondta, hogy inkább az egész univerzumot elpusztítja és csinál egy másikat. Szerintem Tony halála így volt a legjobb. Őt szerettem a legjobban, mert egyébként nagyképű de van szíve (ahogy a filmben is van, amikor leteszik a vízre a virágot és a szívét, "bizonyíték, hogy Tony Starknak van szíve").

Amúgyis nem tok mindegy, hogy a saját mocskában vagy Thanos által pusztul el a Föld.

2019. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Thanos első tervében csak a fél bolygó halt volna meg

Persze, mindenki utálni fogja őt, de igaza volt.

Csak a halálba és a mégnagyobb káoszba fog vezetni egy túlnépesedett világ

2019. ápr. 28. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
ameddig nem válik személyessé könnyű azt mondani hogy igaza van.gondolj bele mit érezhetett Sólyomszem...és most gondolj a saját családodra.nem mondom hogy nincs iazság abban amit mond,de ez sem jó megoldás.dollármilliárdosok,nagyipari vállalatok,nagytőkések,és elmebeteg politikusok,Istent játszó tudósok teszik tönkre a földet,nem beszélve arról a mocsokról ami beszennyezi az életünket hála tudománynak.a föld nem az egyszerű emberek miatt fog a mocskában meghalni,hanem olyanok miatt akiket felsoroltam. egy nukleáris katasztrófa árnyékában Thanos csettintése akár metaforája is lehet az emberiség jövőjének
2019. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Semmi értelme nem volt. 20 éven belül ugyan ott lett volna a világ.

Thanos ezzel bele piszkált a természet rendjébe.

2019. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudományosan szempontból nem igazán olvastál te utána ennek a túlnépesedés dolognak...
2019. máj. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vannak bolygók amiket teljesen kiírtott volna és vannak amiket nem

Rövid távon hasznos

2019. máj. 7. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasznos ez semmilyen szempontból sem.

Az emberiség jelenlétének bolygóra gyakorolt hatásai nagyobb mértékben növekedtek, mint maga a népesség. A jelenlegi gazdasági, társadalmi rendszer a hibás amit használunk. Nem az emberek száma.

A teljes népesség 45 százalékának megfelelő szegényebb 3 milliárd ember a szén-dioxid-kibocsátás alig 7 százalékáért felelős. Míg az alig 7 százalékot kitevő leggazdagabb félmilliárdot terheli a szén-dioxid-termelés fele.

Nem is beszélve arról, hogy miféle társadalmi hatásai lennének ennek a tömeges elhalálozásnak. Tömegszerencsétlenségek, öngyilkosságok, szakember segítségére szoruló gyászoló tömegek. Ágazatok omlanának össze. Még újra felépül az infrastruktúra, a társadalom új erőre kap, az hatalmas befektetés, erőforrásokat tekintve is.

Thanos hangzatos lózungokkal nem a gondolkodó embert fogja meggyőzni. Csak feltüzeli az egyszerű csőcseléket.

2019. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!