Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is sokkal rosszab...

Szerintetek is sokkal rosszab a mai „felhozatal” a Disney-sorozatok, terén?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jó kis sorozatok voltak, olyanok, mint pl a Varázslók a waverly helybol, Indul a risza, Hannah Montana, Zeke és Luther, stb. Ezeket nagyon imádtam, sőt, van, hogy mostanában is nézem őket. A mostaniak pedig eléggé rosszak szerintem, pl Soy Luna, Bizardwaark, ezek már egyáltalán nem olyan jók, mint a régiek, legalábbis szerintem. Szerintetek? Nektek mi volt a kedvencetek régen?

#sorozat #Disney #Hannah Montana #Indul a risza #régi #Soy Luna #varázslók a waverly helybol #bizardwaark
2019. ápr. 28. 22:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a H2O és a Sok sikert Charlie volt a kedvencem.

Illetve én a Soy Lunát is szeretem.


21L :D

2019. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vinkó Márton ***** válasza:
Én most nézem amúgy a Hannah Montanát (sorozatbaráton) és tetszik is egyébként. Azt gondoltam, hogy nagyon csajos lesz (a műfajos leírások alapján), ahhoz képest nem annyira, még 19 éves fiúként is élvezem (habár már végignéztem a Soy Lunát is...). Helyenként tök jókat nevettem, és valóban látványosan jobb sok mai hasonló Disney sorozatnál (Pl.: Kikiwaka tábor, KC a tinikém, stb. Ezeknél valóban látványosan jobb). Úgyhogy a Hannah Montanáról itt engem már nem kell győzködnie a kérdezőnek, mert az valóban nekem is tetszik.
2021. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vinkó Márton ***** válasza:
És amúgy láttam a műsorismertetésben, hogy jövő hét szombattól újra adják!
2021. jan. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!