Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon a Hannibal sorozatot...

Vajon a Hannibal sorozatot fogják még valamikor újra adni a tvben?

Figyelt kérdés
Esetleg még lesz vajon 4.evad? Olvastam, hogy tervezik csak azon múlik, hogy egy csatorna fizetné-e. Van erre esély?

2019. ápr. 29. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem... Ha láttad a 3. évad végét, akkor tudod hogy lezárták.

Innen csak bénán lehetne folytatni, szetintem.


Amúgy jó kis sorozat volt, de azért kaszálták el, mert nagyon kevesen nézték.

A Netflix gondolkodott rajta, hogy átveszi, de ahhoz is kevés volt a nézettsége.

Csak jelentős költségvetés csökkentéssel lehetett volna folytatni, de úgy nem akarták érthető módon.

Igazából teljesem másképpen alakultak volna az események, azért írták át ilyenre, hogy le legyen zárva, amikor már tudták hogy elkaszálják.

Ezt nagyon nagyra becsülöm, mert eléggé példátlan dolog... A legtöbb sorozatot, hogyha tudják is hogy nem csinálhatják tovább, leforgatják amíg tudják, aztán nem lesz semmilyen lezárás szerűség sem.

Sőt valahol még direkt betesznek egy hatalmas csavart...

2019. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen viszont küldhetek linket is, hogy azt mondják mindenképp szeretnék folytatni csak csatorna kell. A netflix pl egy 9eves filmet/sorozatot vett elő talán ha jól emlékszem.
2019. ápr. 30. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor az reboot lesz, vagy spinoff...

Az a történet, amit eredetileg terveztek már megvalósíthatatlan.

2019. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 30. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

"Bryan Fuller visszahozná a Hannibal szériát, méghozzá A bárányok hallgatnak karaktereivel."


Itt a válasz a linkedben, remélem ezt tudod mit jelent...


Bár nem tudom, hogy jó ötlet e.

2019. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SPOILER


Úgy lenne szép és értelmes a 3. évad befelyezése (ahogyan van is), hogy mindketten meghaltak.

Remekül volt felépítve a dolog és remek üzenet.


Ha Hannibal túlélte, akkor az egyértelműen olyan, hogy csak azért, hogy legyen folytatás, a 3. évad utolsó részének leforgatásánál szerintem még komolyan gondolták, hogy mendkettő meghalt.

Nekem nem igazán tetszene, ha "feléledne" Hannibal...

2019. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még úgy lehetne valahogy megoldani, hogy a bárányok hallgatnak karaktereit és történéseit az időben hátrébb helyezik el, mivel úgyis csak ihletődnének belőle gondolom... Vagy még Will előttre teljesen, vagy valahogy a már évadok közé.


De nagyon nehéz lenne úgy megírni, hogy ne legyen béna.

2019. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz viszont én szívesen nézném tovább. Bár a 3. Évadot nem tudtam még megnézni, mert ahol egyetlen helyen fel van töltve a 2.évad ott nem lehet lejátszani. Szóval ez is kérdésem lenne, hogy valahol meg lehet nézni??
2019. ápr. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!