Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Thor 4? Ha igen, mikor?

Lesz Thor 4? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen, hogy az egyik színész kikogyogta vagy mi volt.. Tényleg lesz? Ha igen szerintetek mikor?

2019. máj. 7. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak arról tudok, hogy Chris mondta, hogy szívesen forgatna még. A Thor 2 után kicsit belefáradt a szerepbe, de miután a Thor 3 és a Végtelen háború is kicsit más, viccesebb irányból közelítette meg a karaktert, újra “belelkesült”. SPOILER: mivel a Végjáték végén elmegy az Őrzőkkel, valószínű, hogy a még nem bejelentett Galaxis őrzői 3-ban is szerepelni fog. Innen pedig márcsak egy lépés a Thor 4. Bár így, hogy már nem Asgard királya, nincs Odin se Loki, nem igazán tudom miről szólhatna....
2019. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Thor...do?
2019. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt a link amin olastam:

[link]

2019. máj. 7. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem inkább a Galaxis Örzői 3.ban lesz benne, tekintve hogy nagyjából csatlakozott az Örzőkhöz
2019. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne potenciál azáltal, hogy Asgard "elköltözött" a Földre. Thor meg olyan lett, amilyen. Változott a karakter, a környezet, plusz igen, ott vannak a Galaxis őrzői is.
2019. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!