Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Lucifer 4. Évada megfog jelenni magyar szinkronnal, vagy legalább feliratosan?

Azt tudom h holnaptól lesz elérhető netflix-en, de szerintem ott csak simán angolul lesz fent. Azzal sajnos nem szaladok messzire. :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lucifer, magyar, szinkron, Netflix, premier, sorozat

2019. máj. 7. 21:53  Privát üzenet  

A válaszok
Szinkron tuti nem lesz már, de feliratot biztosan gyártanak majd hozzá pár nap alatt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. máj. 7. 21:59 Privát üzenet
A Lucifert nem ismerem, de mikor a Grimm feliratát vártam pár éve mindig másnap estére már kint volt, szóval gondolom (ha már egy kicsit népszerűbb sorozat) ennek is ilyen tájt meglesz a feliratozása :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. máj. 7. 22:21 Privát üzenet
A netflix nem adja el tv vetítésre a sorozatait csak nagyon ritkán így szinkron biztosan nem lesz. Feliratot viszont csinálnak hozzá a kalóz fordítók viszonylag gyorsan. Annyi hogy mivel itt egyben dobják ki az évadot nem egyszerre lesz felirat az összes részhez,hanem ahogy kedve meg ideje van a fordítónak,aztán ha kész akkor pakolják fel a kalóz online filmnézős oldalakra.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. máj. 7. 22:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

# 4/4Időpont 2019. máj. 8. 22:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem jelenik meg a Family Guy DVD-n (persze, magyar szinkronnal)?
Milyen oldalon lehet nézni a Simpson családot és hasonló sorozatokat magyar szinkronnal külföldön is bárhol akár telón is? Az sem gond ha fizetős az oldal.
Van olyan online oldal vagy alkalmazás (mint pl. netflix), ahol teljes filmeket meg lehet nézni magyar szinkronnal, hirdetések nélkül, jó minőségben? Nem gond, ha fizetős, csak legyen fent sok film.
D. Gray-man című animét meg tudom nézni valahol japán szinkronnal és magyar vagy angol felirattal?
Fluxuskondenzátor vagy fluxuskompenzátor? Hogy van magyar szinkronnal?
Sárkányok Irány az ismeretlen 7-8 évada valahol elérhető magyar szinkronnal?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!