Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt a Bosszúállók:...

Mi történt a Bosszúállók: Végtelen háború előtt?

Figyelt kérdés
Ugye ott kezdődik, hogy Thor, Loki, Thanos és az Asgardiak ott vannak valami hajón vagy fogalmam sincs min.. Hogy kerültek oda? Mi történt az előtt? Thanos, hogy került a képbe?

2019. máj. 8. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Thor: Ragnarok. A stáblistában futnak össze Thanossal.
2019. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
?
2019. máj. 8. 11:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tessék megnézni az előző 18 filmet is, nem rögtön a filmsorozat végén kell kezdeni csak azért mert nagy a hype a Végjáték körül. Minden film összefügg, ha az előzőeket nem láttad persze hogy nem fogod érteni. Az egyes jól írta, a Thor: Ragnarök eseményei vezetnek el ahhoz a jelenethez.
2019. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Hadd írjam le időrendben, hogyan jutottak el Thanosig.

1. Amerikai Kapitány - Az első bosszúálló

2. Marvel Kapitány

3. Vasember 1

4. Vasember 2

5. Hihetetlen Hulk

6. Thor

7. Bosszúállók

8. Vasember 3

9. Thor - Sötét Világ

10. Amerika Kapitány - A Tél Katonája

11. Galaxis őrzői 1

12. Galaxis őrzői 2

13. Bosszúállók - Ultron kora

14. A Hangya

15. Amerika Kapitány - Polgárháború

16. Doctor Strange

17. Fekete Párduc

18. Pókember - Hazatérés

19. Thor - Ragnarök

20. A Hangya és a Darázs

21. Végtelen Háború

...

Mi lenne, ha egy több filmes franchise-ot nem a finálétól kezdenél el nézni, hanem a legelejétől? Kb az összes utalás, cameo, cselekményszál, stáblista utáni jelenet Thanos nagy tervének beharangozásáról szólt.. Szívesen.

2019. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Láttam a Thor: ragnarök filmet és így se értem csak odáig, hogy azt mondja a végén, hogy a földre megy. Pedig 2x is láttam.
2019. máj. 8. 11:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocs szóismétlés.
2019. máj. 8. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Elindulnak a földre, amikor Asgard elpusztul, de útközben összetalálkoznak Thanossal, ami a stáblistás jelenet.
2019. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb "rajongó" kinyomja a stáblistánál, pedig mindig van legalább 1 néha 2-3 + jelenet ami nagyon is fontos a következő film szempontjából. Mindig nézd végig.
2019. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi akkor mostantól végig nézem :) nem tudtam, hogy ott is folytatódik.
2019. máj. 8. 18:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ebből a szempontból nem is fontos a Ragnarök. Thanos a végtelen köveket keresi, amiből egy Lokinál van. Ezt Thanos tudta, így odament érte. Ennyi.
2019. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!