Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » ! VÉGJÁTÉK SPOILER! Mi van...

! VÉGJÁTÉK SPOILER! Mi van Dormammu-val?

Figyelt kérdés
Dr. Strange csak az idő kővvel tudta legyőzni,ami ugye elpusztult. Ha Dormammu erről tudomást szerez akkor a hősöknek esélyük se lessz ellene ugye?

2019. máj. 8. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nekem is eszembe jutott. Nyilván legyőzik majd, de sokkal nehezebb dolguk lesz.

Bár, ugye semmi akadálya annak hogy picit elhozzák kölcsönbe egy másik idősíkból:DD

2019. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már ha kezdenek ezzel egyáltalán valamit. Azaz a dormamu dologgal. És az is elég fura lenne ha bármikor kölcsön vehetnek köveket a kavantun kapu segítségével. Akkor bármikor csinálhatnak kesztyűt es csett. De ki akár le is klónozhatnák valahogy a köveket. Ez igen egyszerű megoldás halmaz lenne. Mondjuk úgy tudom Josh Brolinnak van még szerződése a Disneyvel, szóval még Thanos is felbukknahat így meg akár a kövek is. De lehet ennek kicsi az esélye.
2019. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem pusztult el az időkő...

A Kapitány vitte vissza Steven Strange mesterének.

2019. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont Thanos elpusztította az összes követ. Így ez a világ védtelen.
2019. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez igy van. A jelenben már nincs egy kő sem, legalábbis fizikai formában. Szóvá ha jön dormamu akkor lesz egy kis gond. Igazábol Strange nem tudta megvédeni az időkövet. Pedig arra esküdött fel. Szóval nem is értem, hogy ez végül is milyen győzelem volt. Thanost úgy kelett volna legyőzni, hogy ne is tudjon csettinteni. Ez így keserű egy győzelem volt. A bosszúállók nem is igazán győztek. Tonyt elvesztették, a köveket megint. A legjobb megoldás az lett volna ha arra a napra mennek vissza amikor Thanos atomjaikra robbantotta a köveket és mielőtt ezt megteszi jól meglepik és megszerzik a köveket. De persze a filmet így írták meg.
2019. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mikor mondták hogy a legpraktikusabb New York (2012-ben), mert három kő is egy városban van, akkor néztem kicsit. Hiszen ennél még praktikusabb mikor az összes azonos helyen van:DD
2019. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5. De az az idősík amelyikbe visszamentek a kövekért külön történésekkel rendelkezik elvileg...

Ott még meg van a kő (Steve vissza vitte), s ott még megtörténik Strange és Dormmamu "harca" ugyanúgy, hiszen abba nem piszkáltak bele... Minden ugyanúgy történik, kivéve, hogy Thanosnál nem voltak a kövek egyszerre, nem csettintett, csak várakozott 2019-ig, hogy támadást indítson Starkék ellen, de ott elbukott és porrálett.

Szóval elvileg a kő is megvan 2019-ben.

Vagy én értek valamit rosszul?

2019. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!