Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Lucifernek 5. évada?

Lesz a Lucifernek 5. évada?

Figyelt kérdés
Ha lesz, szóltok légyszi? Nem tudom, mikor dönt a Netflix... Kb mennyi idő, míg lemérik a nézettséget?

2019. máj. 11. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Most van a berendelések/kaszák hete, talán holnapra kiderül nála is, vagy megvárják míg lemegy a 4. évad. Egyszer már kaszálták, ha ez az évad nem teljesít jól, nem biztos hogy marad.

IMDB-n, Wikipedia-n fent van a berendelések és kaszák ténye is, miután bejelentik ezt a két oldalt is frissítik az infóval.

2019. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És tényleg évente frissítik az évadokat? Valakitől hallottam, hogy évente rakják fel egyben a következő évadot és mindig hónap/naphoz igazítva... Ez igaz?

Nem szeretnék annyit várni, ha berendelik az 5. évadot :(

2019. máj. 12. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden sorozatnál így van. Azt először meg kell írni, le kell forgatni, majd vágni és egyéb utómunkákat végezni, és nyáron nem mehet adásba mert az holtszezon (Netflix ebben kivétel, mert netes modell). Így el is telik egy év. Eddig nem tudom hogy, vagy hol néztél sorozatokat, de az "évad" jelentése: évenként ismétlődő vetítési időszak, azaz ha egy sorozat őszi kezdésű akkor minden évada ősszel kezdődik.
2019. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) eddig kész sorozatokat kezdtem el nézni és meglepődtem, hogy ennél 10 rész egy év, mikor előtte 26 részt csináltak a Foxnál... Persze ez a tíz sokban felülmúlja az eddigieket, de hát akkor is sok az az egy év. Elviselem, csak legyen folytatása
2019. máj. 13. 15:27
 5/6 anonim válasza:
Lesz 5. évad, Tom Ellis ma tette ki az Instagram oldalára!!
2019. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Maio válasza:
5 évad ha jól tudom netfixen lesz augusztus 21-től fent
2020. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!