Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mit csináljak? (Kérdésed...

Most mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Fel adtam egy hirdetést az interneten h diákmunkát keresek erre egy pasi írta h erotikus fotózásra keres valakit egyből mondtam h nem és visszaírt h rendben akkor ennyi,azt is hittem h nem ír többet de erre küldött egy videót és mondta h én is küldjek a videót nem néztem meg mivel a címe az volt h "maszti" erre gondoltam h nem írok neki hátha abba hadja de vissza írt h milyen a videó erre én írtam h miért írogat nekem meg és h milyen undorító erre azt írta h biztos megnéztem s még olyanokat h azt inkább itt nem írom ki.Direkt nem írtam neki de most megint ír hogy küldjek magamról képeket meg ilyenek.Az a majom 36 éves én meg 15.Nincs valami ötletetek h mit csináljak h nem írogasson?Köszi előre is.
2010. júl. 6. 20:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mondd meg neki, ha nem felejt el, feljelented zaklatásért:D
2010. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ne írj semmit. amit ő ír azt pedig el se olvasd, rögtön töröld. elég gyorsan meg fogja unni
2010. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne foglalkozz vele, ne írj vissza neki. Fenyegetésnek nincs értelme.
2010. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most meg írja h van egy jó képe és hogy érdekel-e!:@
2010. júl. 6. 20:12
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De néha olyan ideg leszek attól amiket ír...

2010. júl. 6. 20:13
 6/18 anonim válasza:
52%
vagy csinálj új e-mail címet,és ne használd a mostanit, vagy jelöld meg szimplán levélszemétnek, és akkor megy a kukába,el se kell olvasnod, ha egyik se lehetséges, írd meg neki, hogy mennyi idős vagy, és fejezze be, különben megmutatod a szüleidnek
2010. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, ne írj neki vissza többet
2010. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nem kell neki válaszolni!!!! Te meg nehogy küldj neki valamit, mert utána nézegetheted magad a neten. Ne csinálj butaságot!!!!
2010. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudja h mennyi vagyok.a hirdetésben is ott állt de ő azt mondta h nem érdekli a korom meg ilyenek...
2010. júl. 6. 20:14
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem küldenék semmit,mondtam is neki h nem vagyok ilyen hülye hogy akármit is küldenék neki.
2010. júl. 6. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!