Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mit csináljak? (Kérdésed...

Most mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Fel adtam egy hirdetést az interneten h diákmunkát keresek erre egy pasi írta h erotikus fotózásra keres valakit egyből mondtam h nem és visszaírt h rendben akkor ennyi,azt is hittem h nem ír többet de erre küldött egy videót és mondta h én is küldjek a videót nem néztem meg mivel a címe az volt h "maszti" erre gondoltam h nem írok neki hátha abba hadja de vissza írt h milyen a videó erre én írtam h miért írogat nekem meg és h milyen undorító erre azt írta h biztos megnéztem s még olyanokat h azt inkább itt nem írom ki.Direkt nem írtam neki de most megint ír hogy küldjek magamról képeket meg ilyenek.Az a majom 36 éves én meg 15.Nincs valami ötletetek h mit csináljak h nem írogasson?Köszi előre is.
2010. júl. 6. 20:09
1 2
 11/18 anonim válasza:
Egyszerű: szólj anyádnak hogy vagy apádnak (ha nagyobb darab) hogy mi történt és JELENTSÉTEK FÖL. A rendőrök mindig örülnek egy ilyen szaftos kapásnak és nagyon durván ráállnak a témára, pláne ha bizonyítékként megvannak az üzenetek.
2010. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
76%

Neve vagy valamilyen adata megvan? Irány a rendőrség, ez pedofília, ezt ők sem intzik el egy legyintéssel.

Ha nem jön be, média.

2010. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már iylen és mondtam neki hogy töröljön le a listájáról,ha nem irt vissza vagy valami , figyelmeztettem a következő levele már zaklatásnak minősül és feljelentem.azóta ezektől az emberektől nem kaptam emailt :D Akár van alapja a dolognak akár nincs.
2010. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
És ha föl akarnám jelenteni az elég nagy bizonyíték h 15 éves lányról akart erotikus képeket csinálni nem?
2010. júl. 6. 20:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Ne olvasd el, töröld ki az összes levelet olvasatlanul! Hamar meg fogja unni.
2010. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bátyámmal beszéltem,lehet h feljelentés lesz.Am lehet h én le tudnám rázni de hány fiatal lánnyal csinálja ezt...
2010. júl. 6. 20:31
 17/18 hell-ikon ***** válasza:

Nem igazán értem mit keres a kérdés a filmek sorozatok kategóriában, de sebaj...


Nos, nyilván spamszűrési lehetőség a fiókodnál (nem tudod, mit használsz, pl. gmail vagy ilyesmi.) De meglehet adni, hogy a rendszer egy adott címet a spam mappába irányítson.

Ennyi.


Vagy ha melósabb megoldás kell, olvasatlanul törlöd.

Meg se nyisd ezeket az üziket amiket kapsz a palitól, mert ha kap olvasás visszaigazolást (amiről, te nem mindig vagy értesítve), akkor Te csak megerősíted a hitében, hogy mégiscsak érdekel a dolog.

2010. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlen rossz helyre írtam a kérdést:S
2010. júl. 7. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!