Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogyan végződik a...

Szerintetek hogyan végződik a Trónok Harca utolsó része?

Figyelt kérdés

A 8.evad 5.resze alapjan szerintetek mi lesz az utolso resz?

Kie lesz a vastron?



2019. máj. 13. 13:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem Dany fog ott ülni. Valaki más. Inkább Havas Jon ül majd ott, mert amit Dany tett, azok alapján Tyrion vagy Jon tuti eldönti, hogy fellázadnak.
2019. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát mivel elolvastam a spoilereket, amik eddig igaznak bizonyultak, így tudom, hogy Jon megöli Danyt és Bran fog a vastrónon ülni.
2019. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Eddog igaznak bizonyul az a Spoiler ami kiszivárgott és hát az utolsó résznek se sok mindenki fog örülni, akit érdekel az itt elolvashatja.


[link]

2019. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most a sok hülye spoiler nélkül:


A trónra a Jon, Dany, Robert fattya és Tyrion formálhat igényt, ebben a sorrendben. Gendry azért, mert a volt király vér szerinti apja, és mert amúgy sem örvend rossz hírnévnek. Tyrion pedig mert a mostani (immáron volt) királynő legközelebbi rokona. Amiért utóbbi 2 embernek se motivációja, sem pedig jelentősebb lehetősége nincs erre, így marad Jon és Dany, és kötve hiszem az eddigiek alapján, hogy Danynek lenne szánva az a trón.

2019. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!