Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Got legújabb...

Mit gondoltok a Got legújabb részéről? Daenerysről?

Figyelt kérdés

SPOILER


Csak nekem maradt ezek után is szimpatikus Dany? Nagyon rosszul döntött, de én nem tudom utálni ezek után sem, hogy az egész várost felégette. Végülis elvesztett mindenkit, aki számára fontos volt. Szerintem sok ember így tenne, ha 20 év sérelem után alkalma lenne kitombolni magát.

Cersei biztos meghalt?



2019. máj. 13. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Sztem jól tette. Hulljon a férgesse.

Már a legelején ezt kellett volna tegye, de a töketlenekre (Tyrion, Jon) hallgatott.

Az egészről Jon tehet.

Dany könyörgött neki... ha Jon nem utasítja vissza, akkor biztos nem teszi ezt.

Megmondta, ha nem kell a szeretet, legyen félelem.

2019. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Ja és igen, Cersei biztos meghalt. Szerintem.
2019. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja és a legújabb részt illetően, azon már meg sem lepődtem a dothrakik osztódással szaporodtak az előző részekhez képest....
2019. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én attól félek most, hogy Jon ellene fog fordulni.....

Engem Varys cseszett fel, elárulta. Ő mindenkit elárul azzal a gondolattal, hogy a népet szolgálja. Ezzel csak felbőszítette jobban a királynőt. Remélem ezek után Havas Jont is eltünteti láb alól, Sansával az élen....

2019. máj. 13. 14:15
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Sok ember nem így tenne. Dany halált érdemel és szerencsére meg is fog halni. A következő részben Jon megöli. (spoiler)
2019. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Az elmúlt két rész gyakorlatilag arról szólt, hogy Danyt leépítsék. Nem tökéletes, de elfogadható uralkodó lett volna mindenkinek, erre a város megadja magát, a katonák eldobják a fegyvert, Dany pedig örömmámorában felgyújtja az egész várost, szándékosan civileket támadva.

Jon eddig egy széfbe zárva tartotta a golyóit, de ha nem erőszakolják meg a forgatókönyvírók a karakterét, akkor egy ilyen tettel már nem fog tudni Danyre, mint királynőre tekinteni.

Mindenesetre kíváncsian várom a folytatást, az kifejezetten tetszik, hogy egy egész részt hagytak a város bevétele utáni történéseknek, habár így is igen sűrű lesz valószínűleg.

2019. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legviccesebb az egészben, hogy a várost semmi értelme nem volt felégetni, a skorpiók támadása nélkül is a vörös erődhöz tudott volna repülni és elégthette volna csak azt. És nyert is. :D

De nem. Neki el kellett pusztítania az egész várost.

És ezt megcsinálhatta volna már a 7. évad elején is. A város égetése nélkül, amikor még megvolt mindhárom sárkány és a skorpiók sem léteztek még. :D

2019. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt már a múltkori rész utáni kérdésnél is leírtam hogy látványosan megy Dany karakterének leépítése,és ezzel a mai résszel feltették az i-re a pontot.Mert ugye ki az aki ezek után még kitart Daenerys mellett amikor ártatlan civil lakosok százait égette el elevenen,nőket és gyerekeket egyaránt?! A készítők szembe köpik a rajongókat ezzel a húzással,vagy tollvonással,megsemmisítve mindazt amit a Daenerys által épített karakter felépített.Nem beszélve azokról a fordulatokról amikkel telenyomták a mai részt... Hirtelen és látványosan megsemmisülő vasflottáról,a skorpiók haszontalanságáról(mondjuk ennek örülök mert Dany mellett Drogon a másik kedvenc)Ezzel a mai résszel végérvényesen Jon segge alá tolták a trónt,függetlenül attól megérdemli-e akarja-e.Nagy kár az ötlettelenség,a kreativitás teljes hiánya,mert Daenerys megsemmisítése ilyen formán nevetséges...Részemről az utolsó részt halasztom,ezért tök felesleges hajnalban megnézni.Nem pont ilyen lezárásra gondoltam e nagyszerű sorozat kapcsán,ne de hát Valar Morghulis...
2019. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki Dany leépítéséről beszél, de amit Jaime karakterével csináltak az sokkal borzasztóbb. :(
2019. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is Dany karakterét akarják leépíteni. De én ennek ellenére is szeretem.

Miért? Mi történt Jamie-vel? Szokásosan visszament Cerseihez.

2019. máj. 13. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!