Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film? Amiben egy...

Melyik az a film? Amiben egy kb 12 éves lány el megy egy táborba és ott szexel egy tanárjával azt hiszem és ezt felnőttnek mondja el és úgy mutassák be

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát amire én gondolok, az a Lolita, bár én csak olvastam, és nem igazán ez az alapsztori. De filmben lehet máshogy jelenítették meg.
2019. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a Lolita az
2019. máj. 14. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Mi van? Pedofil vagy hogy erre gerjedsz?
2019. máj. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves lányként nem gondolom magam pedofilnak nem is lehetnék mivel 18 nem múltam el és képzeld nem gerjedek erre csak régen láttam még azt a filmet és szeretném meg nézni
2019. máj. 27. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
"16 éves lányként nem gondolom magam pedofilnak nem is lehetnék" De lehetsz. Pedofil nők is vannak, és fiatal pedofilok s vannak. Gondolom te vagy az aki a könyv kapcsán is ideírtál hogy téged a molesztált gyerekek gondolata nem undorral tölt el, hanem felizgat. Bocs ha nem te voltál, de az is tizenhat éves lány volt.
2019. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok 16 éves lány van és az nem én voltam
2019. máj. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!