Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TRÓNOK HARCA 5. rész! Vélemény...

TRÓNOK HARCA 5. rész! Vélemények? (Csak ha már láttad. )

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik már látták, mit szóltok, stb. Én elég nehezen tudtam feldolgozni, illetve egy csomó kérdést is fel vet bennem így a fináléhoz közeledve.

Minden ételmes és kevésbé értelmes hozzászólásra is kíváncsi vagyok!

Legyen szép napotok!



#HBO #Trónok harca #nyolcadik évad
2019. máj. 14. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
GOT szinten elment, season 8 szinthez meg fenomenalis volt. Roviden jellemzem, mert mar otszor irtam regenyt az utobbi ket napban: Daeneryst hiteltelennek talalom, a csatat nehany jelenet miatt unrealisztikusnak. A Lannistereket sajnaltam, Euron halala rendben volt. A Cleganebowl is ugy ahogy elment, bar kicsit eroltettetnek ereztem. Kivancsi vagyok, mit hoznak ossze a finaleban.
2019. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Mióta G. Martin kiszállt egyre csak süllyedt a színvonal, totális holywoodi szappanopera lett, logika, józan ész és érdemleges story nélkül.

Ez a 8 évad pedig maga a borzalom! Látszik, hogy össze van csapva, sok a hiba, butaság...csak beakarják már fejezni és kész.

Én tegbap 8x5 részt már csak átpörgetve néztem, annyira unalamas volt.:(


Sajnos ez van, általában nem sikerül jól befejezni semmilyen sorozatot, pláne ha dillettánsok írják a befejezést, mert ugye Martin nem írta még meg a könyvet, talán nem is fogja.

2019. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2019. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

2-es válaszolóval egyetértek, ugyanakkor kiegészíteném személyes véleménnyel is:

-Jon töketlen, mint a fszom, nem is akarja a trónt (amit lebombázott a sárki ugye... Szal nem is érdekli a 7 királyság.

-Dany teljesen bekattant, zizi, mint az apja. (Szerintem amúgy kinyírják, ha jót akar magának a maradék ember.)

-Bran túl elvont, és nem is tudom, hogy még milyen szerepet szánnak neki ezek után

-Arya az egyedüli, aki megérdemelné a Vastrónt, de ő ugyebár nem akar lady lenni :)


Az egész 8. évadon látszik, hogy össze van csapva, és hogy GRR Martin levette a kezét róluk. Lehettek volna legalább hűek az első évadokhoz, vehették volna komolyabban, látszik az alkotókon, hogy már nem érdekli őket a TH, szeretnének végre túl lenni rajta. Csalódott vagyok és szomorú, most már csak azért nézem, hogy ebből a fosból mit lehet még kihozni.

2019. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Ezt szerintem 2 evadra is akar szet oszthattak volna😆

Aztan Danyban csalodtam, de nagyon

2019. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Hülyeség volt az egész. A legjobban az idegesít fel, hogy úgy akarják eladni fordulatosnak, hogy minden néző tudta, hogy ez fog történni.

Az alkotók borzalmasan ostobák. Olyanokat mondanak, hogy “ha boldog befejezésre számítottál, akkor nem figyeltél eléggé”. Ember, nekem nem boldog befejezés kell, hanem logikus és karakterhű.


Jaime karakterfejlődését úgy ahogy van, kidobták a kukába. Minek volt az egész utazása a történet folyamán, ha visszamegy úgyis Cerseihez?! Ennyi erővel akár Robb meg is ölhette volna a második évadban, semmi se változott volna.


Daenerys őrületét még el is tudnám fogadni, ha jól felépítették volna. De teljesen feltűnő, hogy csak Jon miatt építették le, mert Jon olyan unalmas és lapos karakter, hogy ha értékesnek akarják beállítani, akkor mellette muszáj Daenerysszel városokat gyújtogatni.

2019. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Nekem tetszett.


Nem értem a károgókat....


- Daenerys meglepő, hiteltelen, nem lett felépítve?? Az elejétől magyarázta részenként kb tízszer, hogy elveszi ami jár neki, tűzzel és vérrel. Meg lehetett nézni, miket művelt Essosban a mesterekkel és a dothraki khalokkal. Meg lehet nézni, mit művel a Tarlykkal. Stb. Mintha eddig olyan cuki lett volna. Konkrétan csalódtam volna, ha nem őrül meg a végére.


- Jaime nagy karakterfejlődését egyszer már kidobták a kukába, akkor senkinek nem volt baja vele, most hirtelen mindenkinek baj. Egyébként nekem se tetszett feltétlenül, de nem értem a nagy megdöbbenést, a sorozat elejétől kezdve egy hullámvasút az ember, nem is értem, miért gondolta bárki, hogy a végére megjavul(??).


- Igen, az előző részben meghalt egy sárkány, most meg nem. Az előző részben meglepte őket a támadás (bár ennek az okát én se értettem), itt meg ők támadtak, óriási különbség.


Én teljesen elfogadom, ha valakinek valami nem tetszik, de azokon az érveken sírva röhögök, amikkel most támadják a sorozatot. :D


Ami nekem nem tetszett, az Cersei túl kegyelmes halála, illetve az egész évadon érezhető kapkodás, az előző évad és ez is NAGYON megérdemelte volna a szokásos 10-10 részt, de akár még egy évad is elfért volna. Hiányzik a sorozat eleji lassúság, mikor az apró mozzanatokra is szántak időt, sok kis beszélgetés, stb. Értem én, hogy itt már haladni kell, de na. Nézegettem volna többet a "háttérmunkából" is. Valamint nekem a Cleganebowl nem különösebben tetszett, de engem már az elejétől totál nem hozott lázba. Mindenki sírt érte, de én reménykedtem, hogy kihagyják, pontosan olyan klisés értelmetlen fanservice lett, mint vártam. Mondjuk Qyburn miatt megérte, bekerül Joffrey felpofozása mellé a kedvenc GoT snittjeim közé. :D


Összességében voltak hibái, de én nagyon élveztem ezt a részt.


10/8

2019. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Miert karogo az, akinek van velemenye es nem akarja engedelmesen nyelni, amit az irok epp odatolnak? Ket evet vartunk ra, azert szerintem lehet kultur modon kritizalni, ha valami valaki szamara nem odaillo v. epp logikatlan. Ez a fellengzos “sirva rohogok” stilus meg gaz, mintha valami tudomanyos temarol lenne szo, nem egy szubjektiv fantasy sorozatrol
2019. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

#8

Olvasd már el, amit odaírtam. Külön kiemeltem, hogy semmi bajom azzal ha valakinek nem tetszik valami, ha kritizálja (ha végigolvastad volna, láttad volna, hogy pl én is írtam negatívumokat), csak az idióta érveket nem értem.

2019. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy egyik érv sem idióta.
2019. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!