Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TRÓNOK HARCA 5. rész! Vélemény...

TRÓNOK HARCA 5. rész! Vélemények? (Csak ha már láttad. )

Figyelt kérdés

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik már látták, mit szóltok, stb. Én elég nehezen tudtam feldolgozni, illetve egy csomó kérdést is fel vet bennem így a fináléhoz közeledve.

Minden ételmes és kevésbé értelmes hozzászólásra is kíváncsi vagyok!

Legyen szép napotok!



#HBO #Trónok harca #nyolcadik évad
2019. máj. 14. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Én már nagyon örülök hogy az utolsó rész jön, botrányosan rossz lett ez a sorozat a végére, ha a rengeteg erőszakot meg szexet elvesszük, akkor kb. egy brazil szappanopera marad. Az első évadok jók voltak, aztán amióta eljött az 5. és a könyvektől eltértek, azóta erőteljes lejtmenet van, mostanra eljutott odáig az egész hogy jobb is hogy vége lesz, mert kb. egy paródia szintjére süllyedt. Kíváncsi lennék mi lenne ha ez lenne a sorozat első, bemutató évada, akkor is ekkora hype-ja meg rajongótábora lenne-e.

Ez meg a Bosszúállók kifutása végre a két legjobb dolog ami végre megtörténhetett, mind a kettőtől herótom volt már jó ideje, hogy minden ezzel a kettővel van tele, még a csapból is ezek folytak. De végre a Bosszúállók premierén túlestünk, és a Trónok harca is utolsó epizódjához érkezett, szóval le sem tudom írni micsoda megkönnyebbülés ez. Most már jöhetnek végre a minőségi filmek és sorozatok, amik körül nincs indokolatlanul nagy hype a szomorúan alacsony színvonalhoz képest amit képviselnek.

2019. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%

#10

Ezek az évek arról árulkodnak, hogy valaki eddig nem nézte, vagy csak nem értette a sorozatot. Így kritizálni valamit pedig idiótaság, én se szólok le olyasmit, amit nem láttam.

2019. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
lol egy "kinek hogy tetszett" jellegű kérdés alatt 0%-ra pontozni a hasznosságát egy olyan válasznak, ami leírja, hogy hogy tetszett a rész, ide is nagyon érett felnőtt emberek járnak... :D Mondjuk ezek után a szövegértési skillek után nem csodálkozom, hogy nem értették a sztorit se eddig. :D
2019. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

12. A sorozaton nincs mit érteni, ha kétbitesen van megírva.

Maximum te nem érted meg más kritikáját. Ez esetben felesleg itt hisztizned. Valószínűleg ezért vagy lepontozva és nem a sorozatos kritikád miatt. Ha neked ez a szint megfelel, akkor hajrá. Senki sem tiltotta meg, hogy szeresd.

2019. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem meg ez a rész jó lett a 3. és 4. részhez képest az évadból... Az 1. rész is jó volt ebből az évadból.


Csak most nagyon divat mondogatni, hogy amióta nem Martin megírt könyveit dolgozzák fel, azóta béna, stb.

Ezt olyanok is mondják, akik nem is olvasták az eddig megjelenteket sem...

Aztán meg ki tudja, lehet, hogy az új könyv is rossz lesz.

2019. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Az egész évad úgy béna ahogy van.


Aminek szerintem elsődleges oka az, hogy mindenképp le kell zárni egy alapvetően folyamatos és végtelen történetet. Viszont pont ezért eldobnak gyakorlatilag mindent, amit 7 évadon át építettek. Akárhogy nézzük, ez G.R.R.M. világa, ő tudta jól megalapozni. Ebből hol elvettek, hol kicsit hozzá adtak. De jelenleg az egészet kidobták a kukába és tényleg amolyan essünk túl rajta hangulata van az egésznek.


Nem is tudok már 1-1 konkrétumot kiemelni, mint a Mások elleni harcban. Egyszerűen az egész olyan lett, mint egy Hollywood-i popcorn film amiből kijön X+1 rész mert hozza a pénzt.

2019. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%

#14

De látod, éppen erről beszélek. Nekem se tetszett a többi válasz, mert szerintem indokolatlan fanyalgás, mégis zöldet nyomtam rájuk, mert relevánsak, a kérdésre válaszolnak, tehát hasznosak. Nem lájk/diszlájk gomb, csak sokan idáig már nem jutnak el...

2019. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó! Köszönöm mindenkinek, aki írt, én mindenkit felpontoztam, pedig volt, amivel nem értettem egyet, de pont azért tettem fel a kérdést is, mert érdekel más véleménye, baromira nem releváns, hogy most azzal egyet is fogok-e érteni vagy nem.
2019. máj. 15. 20:40
 19/21 anonim ***** válasza:
#1es vagyok, en is felpontoztam mindenkit.
2019. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az volna a kérdésem, amire eddig még senki nem tudott értelmes választ adni:

- mi a fenéért él még Havas Jon? Miért kellett őt visszahozni a halálból?

Kaptam már erre olyan választ, hogy mert ő Azor ahai. Öhh...igen és ez hol nyilvánul meg? Mi szerepe van Azor Ahainak? Mert ha annyi szerepe van, mint amennyi Jonnak volt eddig, különösen a Hosszú Éj során, akkor ennyi erővel félre állhatott volna cigizni azzal is kábé többet tett volna.

Olyan választ is kaptam már, hogy mert az ő feladata volt, hogy figyelmeztesse a többieket, hogy jönnek a halottak. Aha...kár hogy ezt Jonon kívül az éjjeli testőrség összes többi életben maradt tagja meg tudta volna tenni, Samről nem is beszélve.

Nekem nagyon az jön le Havas Jon egész karakteréből, hogy abszolúte nem tudnak vele mit kezdeni az írók (mármint nem George Martinra gondolok).

2019. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!