Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Aquaman még hozza a DC...

Az Aquaman még hozza a DC világra jellemző sötét tónust vagy ez már kommerszebb film tőlűk?

Figyelt kérdés

Pl. A Watchmen-hez képest mennyire elvontabb?


Nagyon nem vagyok otthon a temában.



2019. máj. 18. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem, egyáltalán nem hozza. :)

Gondolom az Aquaman a vízválasztó a DC-nél, hogy ne csak ez jellemezze az összes DC filmet, így elindultak más irányba is.

Aztán kijött a Shazam is, ami egyértelműen más stílus. :)

Én személy szerint örülök ennek a két filmnek, maga a hősök miatt is és amiatt is, hogy nem annyira komor.

2019. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

DC univerzum nekem egy vicc kategória. A szuperhőseik fele unalmas és a megjlenítésük is az.

Még Momoaval sem sikerült számomra Aquaman karakterét feldobni, mivel a képregényt ismerve csak a sárgarózsaszinkékpiros figurák voltak bennem.

Attól hogy világos szerintem még gagyi. Az egyetlen értelmes DC film a WW lett.

Sorozatok terén is mint a Flash, Zöld íjász stb... lehet egy más rendező vagy akármi megmenthette volna a storykat de így nekem nézhetetlenek :(

2019. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a Watchemn DC Vertigo az Aquaman meg csak simán DC. DC Vertigo még pl a Preacher, Y, Sandman stb... A Vertigos kötetek komorabbak
2019. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezáltal persze a Vertigos kötetek alapján készült filmek is komorabbak.
2019. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Egyszerűen nem tudták követni a marvelt, szóval most úgy tűnik, hogy azt gondolják legjobbank, ha végigkopizzák őket.
2019. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!