Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Varys miért tett ekkora...

Varys miért tett ekkora ostobaságot?

Figyelt kérdés

SPOILER!

Gyakorlatilag öngyilkosságot követett el Dany elárulásával. Ha várt volna vele addig, amíg a házak(már amelyik megmaradt) Daenerys ellen fordulnak, màshogy alakulhatott volna. Tudta, hogy a lány őrült, mégis megtette. Szerintem ez nem vall rá, hiszen egy olyan karakterről beszélünk, akinek a helyén van az esze. De lehet, hogy csak én gondolom túl. Szerintetek?


2019. máj. 19. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert a forgatókönyv ostoba.


Eleve Tyrion miért árulta be? Főleg úgy, hogy a következő jelenetben Tyrion is elárulja Danyt?

DnD asszondta, hogy Varys volt Tyrion legjobb barátja. Micsoda barátság volt is, amiben Tyrion mindig Varys megcsonkításán poénkodott és utána halálra ítéltette. Ráadásul úgy, hogy ő maga is egy álszent kis pöts.

2019. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az évadban láttál bármit ami logikus lépés volt eddig? Mert én nem
2019. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!