Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen itthon elérhető streami...

Milyen itthon elérhető streaming szolgáltatást javasoltok?

Figyelt kérdés

Sorozatokat szeretnék nézni, a filmek nem érdekelnek annyira. Angolul tudok, megértem egy sorozat nagyját, de segít azért, ha van angol felirat is hozzá, ez se egy utolsó szempont. A probléma viszont az, hogy nem tudok választani, illetve sok helyen nem is látom a kínálatot.

A legtöbb sorozat amit követnék az amerikai CBS csatorna által készített, azonban ezeket általában nem találom meg a kínálatokban (NCIS, NCIS LA, S.W.A.T., SEAL TEAM, Hawaii Fve-0) Az HBO GO-n láttam az Agymenőket amit a CBS gyárt, de az előbb felsorolt sorozatok közül egy sincs fenn. Néha pedig becsúszik egy-két más cég által készített sorozat, pl. régen néztem a Band of Brotherst vagy utóbbi időben a Trónok harcát, amik ugye HBO cuccok, vagy ott volt a Blindspot vagy a Punisher.

Melyik szolgáltatónak van a legnagyobb lefedettsége (ami itthon is elérhető, nem csak tőlünk nyugatabbra), melyiket lenne érdemes választanom?



2019. máj. 20. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Popcorntime ;)
2019. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Netflix
2020. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!