Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Viharsziget c. filmnek mi a...

A Viharsziget c. filmnek mi a végkifejlete?

Figyelt kérdés

A történetet értettem, de azt nem hogy végülis mi volt az értelme ennek az egész eszme játéknak ha úgy sem lett eredményes?

És ezen kívül milyen jelentőssége van annak amit utoljára mondott a főszereplő h "nem tudom mi a rosszabb szörnyetegként élni vagy jó emberként meghalni"?

Ha ezeket valaki elmagyarázná nekem azt megköszönném.


2010. júl. 7. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt értelme az egész eszmejátéknak, mert a végén már nem volt beteg.Csak úgy tett.Rájött,hogy mi történt vele stb,az utolsó mondatának pedig a jelentősége annyi, hogy elgondolkozott azon, hogy így akar e tovább élni, vagy inkább meghal. Az utolsó mellett döntött, tehát úgy tett, mintha nem gyógyult volna ki, ezért vitték megölni.
2010. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"akar-e így tovább élni" - Mi azaz így?

Én úgy emlékszem nem megölni vitték csak műteni amitől asszem megszűnik erőszakosnak lenni nem?

2010. júl. 7. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy "így", hogy azoknak tudatában, hogy mik történtek vele. És én úgy emlékszem, hogy megölni vitték. :S
2010. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Operálni vitték. Eltávolították a homloklebenyét. Ettől teljesen tudattalanná vált. Mintha megölték volna kb.


Amúgy sztem ilyen témára épülő filmekből sokkal jobb az uninvited, meg 1 évvel öregebb film is azt hiszem, ha nem többel. Ennél a viharszigeteknél már a felénél tudtam, hogy mi lesz a film csattanója.

2010. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az uninvited tényleg a legjobb
2011. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!