Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Game of Thrones utolsó...

A Game of Thrones utolsó része számotomra is pocsék volt? Ha igen, nektek miért?

Figyelt kérdés
Nyílvánvaló, hogy a válaszik spoilereket tartalmazhatnak!
2019. máj. 20. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én azt kaptam amire számítottam. Pozitívum : ahogy a sárkány tudta hogy az anyja vesztét a vastrón okozta és Sansa királynővé válása, ahogy kiállt Deresért és persze magáért.

Negatívum: a dothrakiak és a makulátlanok csak úgy egyetértettek azzal hogy új király van (ami annyi csata után csak úgy választással lett) és Johnt életben hagyták,aki a falra ment, aminek semmi de semmi funkciója nincs már. A másik meg, hogy Bran egy jó nagy köcsög. Előre látta hogy mi fog történni, (ugye célzott rá Tyrionnak) és hagyta tombolni Daeneryst. Deres nem kell neki mert ő a három szemű holló, ja de lehet a 7 bocsi a 6 királyság ura... az úgy ok. Én inkább az éjkirályt hagytam volna meg finálénak. Annyira nem vagyok felháborodva mint egyesek, simán nézhetőnek tartom az évadot, de előhozza belőlem a "mi lett volna ha" és "ezt most miért" gondolatokat.

2019. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nos, én úgy érzem pocsékolás volt mind a 8 évadot megnéznem. Viszont a zenéjét imádom és habár soha az életben nem fogom ezt újra megnézni, a számokat biztosan újra fogom hallgatni még sokszor.

Kár, hogy DnD írásának minősége nem ért fel a soundtrack minőségéhez. :/

https://www.youtube.com/watch?v=HppOkD89ntQ

2019. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Bramt utáltam legjobban az egészbsorozatban. Semmi haszna nem volt és egy odegesítő, szemétbkarakter, ez igen...


Nem láttam az utolsó 1 részt, de nem is bánom.

2019. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett.


Persze voltak hibái az egész évadnak, meg ennek a résznek is, de összességében jó lezárás volt szerintem.


Ami kifejezetten tetszett:

- a Háromszemű Holló, mint király. Nem, direkt nem Brant írtam. Maga Bran Stark régen eltűnt, ezt ő maga is megmondta, viszont ezzel a képességgel a legjobb választás uralkodónak. Eleve csak az, hogy végre lett fontos szerepe, pozitívum, eddig ezt vártam.

- Jon elmehetett végre északra - emiatt sokan panaszkodnak, hogy "szegényke száműzve lett", szerintem ez számára egyértelmű jutalom, békében és szabadon élhet északon, ahova tartozik, miközben tudja, hogy jó kezekben van a birodalom. Szép volt előtte a visszautalás Aemon mesterre, akihez hasonlóan újabb Targaryen dobta el a nevét, és ment északra átlagemberként élni.

- Sansa. Kb 6 és fél évadon keresztül utáltam a karakterét, az egyik legidegesítőbb szereplő volt valaha, de mostanra kikupálódott, és szerintem megérdemelte az új pozícióját.

- Danynek annyi. Már több évad óta nem tartottam őt alkalmasnak a trónra, tetszett az előző részben mutatott tombolása, és klasszikus drámai lezárást kapott, nálam 5*.

- Tyrion végre még használhatta a beszélőkéjét és nagy dolgot vihetett végbe.

- Drogon túlélte. Reméltem, hogy a sárkányok eltűnnek, de nem halnak meg mind.


Ami nem tetszett, vagy nem értettem:

- Arya évekig keresi a családját, majd feladja a családját, majd rájön hogy mégis fontos a családja, majd megtalálja a családját, majd küzdött a családjáért, miközben folyamatosan magyarázta, hogy a farkasfalka együtt erős, meg együtt kell lenni. Erre most közli, hogy "én leléptem, cső". Wtf.

- Sam hirtelen varázsütésre mester lett, mer' nem kell ahhoz sok évnyi tanulás és kemény munka, az csak így megy, a barátság erejével. Egyébként örülök neki, csak vicces. :D

- Maradtak bennem megválaszolatlan kérdések.

- A dothrakiak majd most civilizáltan és békében fognak virágot szedni Westeroson? Hihető. Pláne azok után, hogy megölték az egyetlen uralkodót, aki tudott rájuk hatni (és akit szerintem az előző rész után istenként tiszteltek)... Mi rossz történhet?

- Miért nem ölték meg a makulátlanok Tyriont azonnal Dany halálhírére? Örülök, hogy nem tették, de kicsit irreális.

- Sztori szempontjából abszolút érthető, de nekem azért fáj a szívem, amiért Szürke Féreg ilyen unszimpatikus lett a végére, őt kedveltem.

- Végül nem tudtuk meg, hogy Podrick mit csinált a lányokkal. :(


Összességében nekem bejött.

2019. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!