Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca - Szerintetek...

Trónok harca - Szerintetek van rá esély, hogy a könyvek végén ha Bran is kerül a trónra, az majd valójában Vérholló nagyúr lesz csak Bran testében?

Figyelt kérdés
Hogy azért csalta fel Északra, mert neki voltak meg azok a képességei mint neki is és szüksége volt egy fiatalabb testre amiben tovább élhet? És majd netalántán uralkodhat a királyság felett? Vagy legalábbis megpróbál kiszabadulni onnan a barlangból egy fiatalabb testben lesz ami lesz alapon.

2019. máj. 23. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez is egy lehetőség.

De szerintem nem Vérholló akarja őt, hanem a kollektív tudat , amit a varsafák tárolnak, a halott Erdő Gyermekei. Nekik elég jó motivációjuk van erre. Az emberek miatt csaknem teljesen kipusztult a népük. Szerintem Vérholló sem teljesen önmaga már, mert majdnem teljesen egyesült a varsafával.

(Ha szerintem a könyvekben Vérholló lecseréli a testét, akkor az új test Jon lesz...Jon pedig Szellemben ragad. Jon warg képességei szerintem mindenképpen szerepet kapnak majd a nagy háborúban.)

2019. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
A könyv vége ugyan az lesz mint a sorozaté. Az odáig vezető út lesz más, és a kisebb szálak is kapnak befejezést.
2019. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Előző: ha a könyv vége ugyanaz lesz, mint a sorozaté, akkor Martin nem kicsit gyalázná meg szerintem élete művét.


Kérdező: ez is egy lehetőség.

2019. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%

#3 attól hogy neked nem tetszett a befejezés, másnak még tetszhetett...


Martin azt írta hogx olyan is lesz a vége, meg nem is. Ebből én arra következtetek, hogy a főbb események ( Bran lesz a király, Dany meghal) ugyan azok maradnak, viszont lesznek benne kisebb eltérések a sorozathoz képest ( erre egy nagyon jó példa a könyvekben megjelenő Aegon Targaryen, akit a sorozat egyáltalán nem említ meg)

2019. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem Martin ezen nyilatkozata nem úgy tűnik, mintha ugyanaz lenne majd a könyv vége, mint a sorozaté:

[link]

2019. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*alapján
2019. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pedig pont, hogy de. De mégse. :D Sokszor elmondta, hogy mivel sok olyan karakter van aki a sorozatba nem vett részt, ezért a könyv valamilyen szinten különbözni fog, de a lényege nem. Pl. Daenerys felégeti Királyvárt. A kérdés csak hogy hogyan és hogy jut el odáig. Jon leszúrja Danyt, csak az a kérdés milyen helyzetben. Stb.
2019. máj. 25. 10:33
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem mondta, hogy Dany elégeti Királyvárt vagy Jon leszúrja Danyt.
2019. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem mondta, de így lesz. Ezek nem fognak változni. Csak a jelentéktelenebb részletek. A fő dolgok ugyan azok maradnak. Csak sokkal jobban meg lesznek magyarázva a karakterek végkifejletei, nem pedig ilyen erőltetett lesz mint a sorozat utóbbi évadaiban.
2019. máj. 25. 11:08
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Ezt honnan tudod? A sorozat készítői is azt mondták, hogy nem spoilerezik el a végét. A harmadik dolgot sem árulták el, hogy mi volt, amit Martintól szedtek.
2019. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!