Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is tele van már a...

Nektek is tele van már a tökötök az újabb filmekben a a feminista/SJW propagandával?

Figyelt kérdés
Legalább jól csinálnák amit csinálnak. Ha Ripley-hez, Sarah Connor-hoz, Furiosa-hoz, Macskanőhöz/Selina Kyle-hoz, stb. hasonló női karaktereket találnának ki, akkor nem lenne semmi gond, de olyan sz*rokat, csinálnak mint a 2016-os Szellemirtók, a Supergirl, a Batwoman, stb. meg még az apróbb megjegyzések már szinte minden filmben.

2019. máj. 25. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Részben igen. Bár ha jól csinálják, akkor azt szeretem, mert könnyebben beszippant a történet ha van benne meleg szereplő.

Supergirl és Batwoman tudtommal ugyanolyan kitalált karatkerek, mint Superman vagy Batman. Supergirl már Smallville sorozatban is szerepelt.

2019. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A Supergirl és a Batwoman sorozatokra gondoltam.
2019. máj. 25. 16:24
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek.


Supergirl az egyik kedvenc képregényhősöm, de a sorozatát nem bírom elviselni, egyszerűen nevetséges, ami ott zajlik. Valahogy a képregényeiben nem azon volt a hangsúly, hogy lány...

Batwoman-t sose bírtam, de amikor az előzetesében elhangzik ez a párbeszéd:

"- Tökéletes (a Batman ruha)

- Az lesz, amint ráillik egy nőre."

Ki is ikszeltem az előzetest.

Wonder Woman, Gamora és Nebula, Natasha, Wanda mind jó női karakterek, és egyiküknél se volt kihangsúlyozva a nemük, ellenben Carol Danvers-szel, nem is lepődtem meg, hogy mindenki utálja.


A férfi karaktereknél sincs kihangsúlyozva a nemük, akkor a nőknél mégis miért?


Azt se tudom, hogy kiknek csinálják ezt, mert lány vagyok, de

2019. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

+

de mégse indít be ez a "femme power" dolog. Adjatok jó sztorit és karakterek, teszek a feminizmusra.

2019. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Batgirl és Macskafiú - zseniális paródia lehetne belőle.


"Na ma min sértődjek meg?" kategória amiről a kérdés szól. - jól gondolom?


Rengeteg jó film van. Nem kell olyat nézni, ami nem tetszik. Ha nem beszélsz róla, és nem nézi senki, el fog tűnni.

2019. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

[link]

rögtön ez ugrott be a kérdésről :D

2019. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6:

Azokkal a szereplőkkel akiket én és a 3-as hozott jó példának semmi problémám sincs, szóval nem, nem nőgyűlöletből nem tetszenek nekem azok amiket rossz példáknak hoztam.


#7:

Én álatalában együtt tudok érezni a legtöbb szereplővel valamilyen mértékben, tök mindegy mi van a lába között.

2019. máj. 25. 18:46
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nos, én annyira látnék végre egy igazán jó női főszereplős menő filmet! Minden propagandát és gender harcot félretéve. Fogjuk meg Fekete özvegyhez hasonló karaktert és csináljunk belőle egy extra cool filmet. Hogy ne kelljen megmenteni, hogy övé legyenek a jó harcos részek, a logikai részek és NE jöjjön össze senkivel. Mert ettől meghalok, hogy minimum egy valakinek biztos bele kell szeretni a másikba. Hogy ne szrják végre el a történetet...

Vagyis, bocs, ha vannak ilyen filmek írjátok ide nekem, köszi. Vagyis oké Lara Croft meg stb, de ja.


De értem amit írsz, és igazad van. Ja és csaj vagyok, imádom az akció filmeket, és jókat szoktam röhögni, hogy minden filmbe most már elvárás minimum egy kínai/ néger, egy női karakter aki nagyon menő, egy leszbikus/ meleg...


Semmi bajom ezekkel, (sőt, bizonyítani tudom, hogy nincs bajom xd), örülök, hogy vannak ilyen karakterek, de ne az legyen a fő érték benne, hogy meleg... Hanem ez legyen csak mellékes, értitek. Nah, jöhetnek a nullák. Xd

2019. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Legyen a nő a főszerepben, de legyen eredeti. Lea teljesen eredeti. Batwoman nem az. Kérdező is írja, hogy Ripley eredeti, Sarah Connor eredeti. Éhezők viadalában Robbin Hood eredeti. Hermione utánozhatatlanul eredeti. Mulan szintén. Trigonometria a Vektorból: eredeti. Cheryl Strayed - legendásan eredeti.


Oceans 8 nemcsak hogy nem eredeti, de még önmagához képest is gyenge. The Heat - ugyan úgy csak női szerep, mégis authentikus.


MsMale characters - https://www.youtube.com/watch?v=eYqYLfm1rWA

Fantasztikus, hogy egy kő darab lehet férfi és női is :) Ezt is amcsiknak köszönhetjük!


Kedvenc mondatom, amikor arról beszél, hogy "Borzalmas, hogy külön embernek kezelik a nőket."

2019. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Poison Ivy?
2019. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!