Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az utóbbi 1 hónapban mi...

Az utóbbi 1 hónapban mi történt a Barátok köztben?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 titok amit senki nem mondhat el. Elvileg kilép a Natasa az igazi nevén Léda, meg az Ádám is. A Miki is majd kimegy lehet de még van szerződése ezèt nem hagyhatja abba a forgatást azonnal. Ha izgulnál hogy holnap már nem látod, akkor nyugodj meg.
2019. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, magára a "történetre" lennék kíváncsi.
2019. máj. 28. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Most esett le, hogy egy hónapot kihagytál és szeretnéd bepótolni, nos, én 20 évet hagytam ki és mindig mindig ugyanolyan, mintha pár napot...


https://www.youtube.com/watch?v=NPMrHS3sAGQ

2019. máj. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos...megint néhányan összejöttek egymással, összefeküdtek, aztán szakítottak, néhány pasi szokás szerint kint összeverekedett, Miklós a Berényi Maffia feje ismét el tett láb alól egy útban lévő emberkét stb...
2020. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát Miki biztos nem, mert börtönben van és bár már nem nézem csak nagyon ritkán, de szerintem hónapok óta nem szerepel.
2020. márc. 30. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Oh igazad van...őt már kiírták a sorozatból. A régi szereplők közül már csak Vili bácsi, Laci, meg Zsolt van talán.
2020. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A régi szereplők közül ott van még Nóra és Claudia is.
2020. máj. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!