Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik torrent oldalakra vagy...

Akik torrent oldalakra vagy valamilyen online filmes oldalakra feltöltenek filmeket ők honnan szerzik meg?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon buta kérdés, de például volt már olyan, hogy egy filmet nem találtam sehol, kértem egy torrent oldalon és feltöltötték.

Ha én sehol nem találtam, akkor ő/ők honnan szerzik meg, ráadásul szinkronosan?


2019. máj. 26. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha hiszed ha nem, valaki mindig megveszi az adott filmet és az kerül feltöltésre.

Nem véletlenül akkor jelennek meg a különböző torrent siteokon a filmek, amikor elérhetővé válik először online formában egy direkt erre szakosodott értékesítő szolgáltatónál.


Különböző csapatok vannak, akik ezzel foglalkoznak és nekik megvannak a kapcsolataik, de ezek a kapcsolatok is megveszik. Pl.: gyűjtők, de az online kulcsokkal nem tudnak mit kezdeni. stb.

2019. máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Bár fura, hogy pénzt adnak ki, hogy aztán feldobják netre.

Lehet csak nekem fura. :)

2019. máj. 27. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Befektetnek a tolvajok, hogy aztán tőled lopjanak! Szerinted a torrent oldalak, ahonnan leszeded a lopott filmeket nem bányásznak kriptót a gépeddel? Nem férnek hozzá az adataidhoz? Nagyon naív vagy barátom,ha azt hiszed, hogy ingyen, szívjóságból működnek ezek az oldalak. Ezeket általában bűnözők üzemeltetik, akik adattal kereskednek!
2019. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!