Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mikor sírtatok a Végjáték...

Ti mikor sírtatok a Végjáték alatt?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, de tígy mikor kezdtetek el sírni a film alatt, és szerintetek melyik volt a legjobb EPIC ebb rész?

2019. máj. 27. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer se.
2019. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer se, valahogy engem nem hatott meg a film, pedig egyébként nagyon tetszett. Talán Tony csettintése a végén volt a leghatásosabb jelenet.
2019. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Miután kijöttem a moziból és berögzült, hogy mennyire gyenge volt a 10 év lezárása.
2019. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem, bár Tony halálakor azért picit elszorult a torkom.
2019. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Amikor Thanost megölte Thor.
2019. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%
Tony halálától a végéig, és még utána is...
2019. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírtam, de mindkét alkalommal elszontyolodtam amikor Thanos meghalt. A legepicebb rész meg egyértelműen a végső csata.
2019. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete özvegy halálánál főleg, vasember halálánál csak bekönyeztem. A legepicebb rész az, amikor mindegyik hős egybegyűl.
2019. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hmm hol is kezdjem.

Ahogy Tony hazaér a földre(itt csak könnyeztem) , amikor visszajönnek a többi szereplők, főleg Peter Parker hatott meg, mert amikor csak ő volt a képernyőn én így wtf ezaaaaaz. De a többiek miatt is ah, nagyon érzelmes volt.

Tony halála. Nagyon szomorú volt, még most is amikor meglátom azt a jelenetet akkor is elkezdek sírni.

Natasha halála. Amikor a lányok mennek előre a kesztyűvel. Amikor Stevenek mondja Sam, hogy a bal oldalon (vagy valami ilyesmi, angolul on your left de magyarul idk, bal oldalon? Nézz a bal oldalra?).

Az epic jelenet egyértelműen a csata volt.

2019. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!