Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a horrorfilm?

Melyik ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés
Tehát azzal kezdődik, azt hiszem, hogy egy pár a házassági évfordulóját ünnepli egy baráti párral. Ezek után hamarosan a férfi látni kezdni a feleség tükörképét a csempén zuhanyozás közben meg a tükörben, de nem a feleségét látja, hanem egy szörnyet. Később a baráti házaspár másik nőtagjával beszél a feleség, arról, hogy eljött az az év, amikor már nem tudja elrejteni magát és a férje látni fogja, hogy egy szörny. A film vége felé meg asszem széttöri a házban lévő lámpákat a nő, mert szereti a férjét és nem akarja, hogy így lássa. Kb. asszem ez a történet.

2019. máj. 28. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. mikori film?

Milyen szörny lesz a nőből?

2019. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg a Végtelen határok című sorozat egyik része lesz.

Most hirtelen magyarul nem találtam rá.Bele pörgetsz,ha ez az,akkor ennek alapján már meg tudod keresni:


[link]

2019. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú! Köszönöm szépen! :) Ez az! Én úgy emlékeztem, ez egy rendes film, de akkor egy sorozat része.

Már azt hittem esélytelen, hogy megtaláljam...

Még egyszer köszi! :)

2019. máj. 29. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!