Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Tudnátok lmbtq filmeket/sorozatokat ajánlani?

Hiteles lmbtq sorozatok illetve filmek érdekelnének. Inkább komolyabb témájúak, de vígjáték is jöhet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: LMBT, LMBTQ, lgbt lgbtq, sorozat, film, Queer as Folk

máj. 30. 19:50  Privát üzenet  

A válaszok
Tudatlan tündérek

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 30. 21:44 Privát üzenet

Kszi, Simon, A fiúk nem sírnak, A kedvenc, Rocketman, Colette, Call me by your name

Sorozatban leginkább a The Fosters-t tudnám ajánlani. Egy családról szól, ahol a gyermekeket két nő neveli, szerintem nagyon klassz:)

Tudom nem írtad a könyveket, de Rácz-Stefán Tibornak fantasztikus könyvei vannak ebben a témában:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 1. 21:22 Privát üzenet

Kitörölt fiú

Cameron Post rossz nevelése

Szólíts a neveden

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 4. 01:56 Privát üzenet
Skam, eyewitness

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 12. 22:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondanátok leszbikus filmeket/sorozatokat ami nem feliratossan van hanem van Magyar szinkronnal is?
Tudnátok ajánlani kiemelkedő ázsiai filmeket, sorozatokat?
Tudtok olyan filmeket, sorozatokat ahol a nyugat és a kelet találkozik? Pl mint a tiltott birodalom, kalandorok kapuja (nem az időutazás a lényeg hanem a 2 kulturális találkozás)
Ismertek olyan alkalmazást, amivel gyűjthetem, hogy milyen filmeket, sorozatokat láttam már?
Tudnátok orvosos filmeket és/vagy sorozatokat ajánlani?
Tudtok mondani a Broad Cityhez hasonló sorozatokat, filmeket?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!