Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen gyakran jártok moziba?

Ti milyen gyakran jártok moziba?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat, aki havonta 2-3-szor is mozizik. Ti milyen gyakran jártok? Vagy inkább otthon nézitek a filmeket? Idén milyen filmekre mentek?

2019. máj. 31. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Évente 2-5 alkalom attól függően, hogy mennyi olyan film van ami érdekel. Eddig egy ilyen volt idén, egy most megy éppen ami érdekel, 2 hét múlva pont vidéken leszek, majd ott megnézem (lényegesen olcsóbb mint Pesten), illetve 2 olyan van, ami később lesz idén.
2019. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Leggyakrabban pár havonta jártam.

Most már csak pár évente.

2019. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Havonta 1-2-3x is, szeretjük a feelingjét és elég nagy filmb*zik vagyunk. Nekünk ez olyan, mint másnak bulizni menni minden hétvégén, ezzel kapcsolódunk ki (többek közt).
2019. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Nem szeretem,ha tömegben kell filmet nézni,főleg ha olyan emberek vannak körülöttem,akik nem tudnak viselkedni. ( hamgosan beszélnek, zörögnek,mobiloznak, nyalják egymást,stb).

Ha egy film nagyon érdekel,inkább megszerzem ahogy tudom és otthon nézem meg a párommal,vagy egyedül.

2019. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Évente párszor, az is inkább a feleségem miatt.

Én az éven Tarantino új filmjét várom, jövőre is egyet, az meg Nolan új filmje.

2019. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 3 havonta egyszer. Szeretnék sűrűbben járni, mert amúgy nekem a film a mindenem és imádok moziba járni, de egyszerűen annyira rossz a felhozatal, hogy nem bírom magam rávenni, hogy pénzt adjak érte.
2019. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Évente két-három alkalommal, de persze függ attól is, hogy milyen filmek jönnek ki.
2019. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szeretek, de ritkán járok moziba. Általában akkor, ha van kivel menni és olyan film jön ki ami nagyon érdekel és azt mondom meg kell adni a módját az élményhez. :D

Idén egy filmet néztem csak meg moziban, az is a bosszúállók új része volt.

2019. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rendszerezem, de nem is vagyok az a nagy mozibajárós, inkább csak tv-ben, dvd-n, esetleg online nézek filmeket. 32 éves vagyok, ezalatt moziban 8 alkalommal összesen 9 filmet néztem, a legutóbbit még 2010-ben!
2019. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem már drága a mozizás, fiatalabb koromban hetente, kéthetente jártam, akkor még voltak matiné vetítések vasárnap délelőttönként, sose felejtem el, egy ilyen matinén láttam A nagy Caruso című filmet, amiben Mario Lanza énekelte Caruso szerepét, nagyon élveztem. De ma már inkább kirándulni járok, az olcsóbb.
2019. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!