Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen gyakran jártok...

Ti milyen gyakran jártok egyedül moziba és mit néztek olyankor?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy a Purge 3-at egyedül nézem meg miután barátaim nem érdekli, csajt pedig olyan filmre biztos nem tudok elhívni, és azon gondolkodtam, mások milyen gyakran járhatnak egyedül, valamint hogy nem-e megalázó egy jegyet kérni a pénztárnál (azt hiszik valami forever alone vagyok, de senkit nem akarok erőszakkal elrángatni, ellenben muszáj látnom azt a filmet :D). Ti mit néztek ha egyedül mentek?
2016. máj. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen volt utoljára ilyen, de én voltam már többször egyedül moziban. Nem éreztem cikinek, de volt olyan, hogy senkihez nem akartam alkalmazkodni, hanem kifejezetten egyedül szerettem volna menni. Vagy nagyon unatkoztam, minden ismerősömnek más programja volt, és akkor elmentem egyedül.

Ezeket biztos egyedül néztem:

Nyomtalanul (dán krimi, thriller)

A szépség és a szörnyeteg (2041-es francia élőszereplős változat)

Szerelem kölcsönbe (ez mondjuk rémes volt)

Majdnem minden vetítésen szoktam látni egyedül embereket, szóval ha szeretnél, akkor menj! :)

2016. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*2014-es
2016. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért érdekel, hogy mit gondol rólad a mozipénztáros, vagy igazából bárki?
2016. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltam már egyedül, a Gravity-t néztem.

Ha majd nem sokára lesz saját keresetem, biztos megyek még.

2016. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őfelsége pincére voltam - ok, ez kötelező volt suliban

Scream 4

Hobbit 1 (2x is :D )

Az öt legenda

X-men: Wolwerine


De tervezem most az Apocalipszist.

Az, hogy a pénztárban mit gondolnak, pont le...

2016. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Star Wars 7-et néztem egyedül, mert haverok januárban akarták IMAX-ban nézni, én viszont még karácsony előtt látni akartam a filmet, így elmentem egyedül.

A ki mit gondol dolgot meg már többen is megválaszolták, kinek mi köze hozzá, hogy egyedül mész-e moziba, nincs erre vonatkozó házirend vagy szabályzat.

2016. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!