Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az MCU-ban kik azok a szereplő...

Az MCU-ban kik azok a szereplők, akik a legtisztábbak erkölcsi értelemben véve?

Figyelt kérdés
Akiknek nem voltak kétes ügyeik, akikben mindig meg lehetett bízni, sosem álltak rossz oldalon vagy követtek el stikliket, szóval értitek. Kik voltak ilyen téren a legjobbak?

2019. jún. 4. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Amerika Kapitány
2019. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen szereplő nincsen. Még a legerkölcsösebb szereplő (pl Amerika kapitány) is sunnyogott ha éppen az kedvezett neki. Teljesen makulátlan karakter nincs az MCU-ban.
2019. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ők is emberek mind, hibákkal együtt. Nincs ilyen karakter, bár Amerika Kapitány szerintem a legtöbb ideig nagyon "tiszta", de szerintem Fekete Özvegy és Vasember is megérdemlik a "tiszta" címet, hiszen az életüket áldozták fel. De mégis Kapitány az, akire azt mondhatjuk, hogy legtovább, legtöbbször ő a "legjobb lelkű". De szerintem ez az ember élete végéig változhat, Natasha és Tony is tisztává váltak szerintem :)
2019. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!