Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit vártok a Netflixes...

Ti mit vártok a Netflixes sorozattól?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nagy bukó lesz, de nem azért, amit mindenki mond. Jó sorozat lesz, trónok harcához hasonló szintű reményeim szerint, de a rajongótábort a játékosok fogják nagy részt alkotni, akik szerint nem barna hajú Triss, hanem vörös, vagy hogy Geralt szakállas. Így már előre el van ítélve szegény. :(

Pedig annyira jónak ítélkezik.



2019. jún. 12. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A netflixtől láttam már kiváló és szörnyű alkotásokat is, a showrunnernek ez az első saját projektje, szóval viszonyítási alap nincs igazán, az eddig ismert szereplőgárda pedig nekem a pici csalóás, de ez nem zárja ki azt, hogy végül jól süljön el. Mindenesetre örülök, hogy a könyveket veszik alapul, és remélem, hogy epizodikus lesz, az első két kötethez hasonlóan. Minőségbeli elvárásaim viszont nincsenek, legfeljebb pozitívan csalódok :)
2019. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit a szereplő gárdában csalódtam én is, de nagyrészt okés( könyvek alapján Ciri és Vilgefortz tökéletes, Yennefer és Geralt pedig okés, de a többi kicsit máshogy festett a fejemben)

A minőségről annyit: Az Expanse-Térség sorozat CGI részét készítő cég alkotja a Witcherét is. Erről annyit kell tudni, hogy

1, rohadt jó munkát végeznek

2, sok pénzbe kerüpnek=a Netflix komolyan gondolja.

2019. jún. 12. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem láttam még nézhető munkát a Netflixtől, tehát semmit.
2019. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát bocsi, de akkor nagyon fura ízlésed van( ami soha nem baj, valakinek ez valakinek az jön be)

Azért a Netflix híres a minőségről.

Most ez nem azt jelenti hogy jajj nincs szar sorozatuk. Dehogy nincs. De többnyire amibe pénzt raknakm az jó.

Lásd a Stranger Things még el sem indult, de a fejesek abba rakták a legtöbb pénz, mondván jó lesz. És az is lett.

2019. jún. 12. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez miatt bukó lenne. Sőt én annak örülök nagyon, hogy nem a CDPR-i világot mutatja be hanem a könyvekét, félre értés ne essék semmi bajom vele csak szerintem jó, hogy ha a könyvet adaptálják akkor inkább Sapko fantáziáit rakják bele. Én nagyon várom már magát a sorozatot, szerintem egy nap alatt ledarálom és majd akkor és csakis akkor formálok róla véleményt. Arról, hogy a Netflix-nek milyen művei vannak hát ugyan olyan mint a többi sorozat/film készítő cégnek, jók és rosszak egyaránt, vannak neki társadalmat megváltoztató, mestermű sorozatai és vannak olyanok amiket még ők maguk is el akarnak felejteni, remélem, hogy a The Witcher az előbbibe fog kerülni.
2019. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is remélem :)

És igen, én is örülök a könyveknek, mert imádtam őket, de azért valjuk be, a játékos közösség nagyobb...

2019. jún. 13. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, hogy bukó lesz e, én a Trónok Harcát sem szerettem a 4. évad után, a tömegeknek viszont csak a 8. évaddal volt baja.


Nekem nem tetszik amit eddig láttunk belőle, a most közzétett képek alapján pláne. És nem azért mert nem olyan mint a játékban. Imádom, hogy azzal takaróznak, hogy a könyv alapján mennek és azért más. A könyvben sem ilyenek a szereplők. Yennefer borzalmas, Ciri is furcsa, Cavill pedig nem túl Geraltos. Túl szépfiús a szerephez. Trisst ugyan nem láttuk még, de kiszivárgott forgatási képek alapján ő sem tűnik sokkal jobbnak. Mellékszereplők terén sem túl jó a helyzet, Fringilla te jó ég.

A szörnyű casting mellett még amellett sem mehetünk el, hogy a ruhák, jelmezek, páncélok sem néznek ki túl jól.

Még nem temetem teljesen, lehet összességében nem lesz rossz, de nem sok elvárással ülök neki.

2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom #7, szerintem mi nem ugyanazt a könyveket olvastuk, számomra tökéletes a casting (na jó Fringilla nem de azzal együtt tudok élni), elsőnek Geralt-tal voltak kétségeim de a tegnapi képek után mind elszállt, Yennefer meg egy delight.
2019. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

A könyv alapján Yennefernek sápadtabbnak kellene lennie, háromszöges arccal, hosszúkás orral, keskeny szájjal, finom vonásokkal, szép bőrrel, amire a többi varázslónő irigykedik. Ez sokszor ki van emelve. De amúgy nem ragaszkodom minden aprósághoz ami a könyvben le van írva, ha illik hozzá, nem bánom ha tök másképp is néz ki, pl Geraltnál pont nem zavar, hogy nincs fejpántja. Yennefernek viszont karizmatikusnak kellene lennie. Olyan kisugárzása kellene, hogy legyen, amitől egyből beleszeret mindenki. Ez a színésznő viszont full jellegtelen. A jelmeze pedig szimplán gagyi. Sajnos Triss se lesz jobb.


Cavill pedig jó alapanyag lenne, de továbbra is azt mondom, hogy túl szépfiús, akármennyire morcosan is próbál nézni. És túl emberi... Ez a nagyobb baj. Hiába a fehér haj meg a sárga kontaklencse. Neki is sápadtabbnak kellene lennie, és pár sebhely is elférne az arcán. Meg egy szakáll. Nem, nem a játék miatt. Olvastam, tudom, hogy könyv-geralt utálja. De Cavillnak egyszerűen annyira baba arca van, hogy sokat dobna a külseje zordságán egy szakáll vagy legalább egy erősebb borosta.


Cirire azt mondtam a casting alapján, hogy nem rossz, de így a hivatalos képen ő is fura. Eleve, miért szőke? Mindegy, még ez a legkisebb probléma.

2019. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit várnék? TV sorozat lesz. Nem túl sokat.
2019. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!