Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Ti mit vártok a Netflixes sorozattól?

Véleményem szerint nagy bukó lesz, de nem azért, amit mindenki mond. Jó sorozat lesz, trónok harcához hasonló szintű reményeim szerint, de a rajongótábort a játékosok fogják nagy részt alkotni, akik szerint nem barna hajú Triss, hanem vörös, vagy hogy Geralt szakállas. Így már előre el van ítélve szegény. :(

Pedig annyira jónak ítélkezik.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Witcher, Netflix, sorozat, fantasy

jún. 12. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok
Semmit. A netflixtől láttam már kiváló és szörnyű alkotásokat is, a showrunnernek ez az első saját projektje, szóval viszonyítási alap nincs igazán, az eddig ismert szereplőgárda pedig nekem a pici csalóás, de ez nem zárja ki azt, hogy végül jól süljön el. Mindenesetre örülök, hogy a könyveket veszik alapul, és remélem, hogy epizodikus lesz, az első két kötethez hasonlóan. Minőségbeli elvárásaim viszont nincsenek, legfeljebb pozitívan csalódok :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 12. 20:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, kicsit a szereplő gárdában csalódtam én is, de nagyrészt okés( könyvek alapján Ciri és Vilgefortz tökéletes, Yennefer és Geralt pedig okés, de a többi kicsit máshogy festett a fejemben)

A minőségről annyit: Az Expanse-Térség sorozat CGI részét készítő cég alkotja a Witcherét is. Erről annyit kell tudni, hogy

1, rohadt jó munkát végeznek

2, sok pénzbe kerüpnek=a Netflix komolyan gondolja.

# 2/6Időpont jún. 12. 20:30 Privát üzenet
Nem láttam még nézhető munkát a Netflixtől, tehát semmit.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 12. 20:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát bocsi, de akkor nagyon fura ízlésed van( ami soha nem baj, valakinek ez valakinek az jön be)

Azért a Netflix híres a minőségről.

Most ez nem azt jelenti hogy jajj nincs szar sorozatuk. Dehogy nincs. De többnyire amibe pénzt raknakm az jó.

Lásd a Stranger Things még el sem indult, de a fejesek abba rakták a legtöbb pénz, mondván jó lesz. És az is lett.

# 4/6Időpont jún. 12. 20:46 Privát üzenet
Nem hinném, hogy ez miatt bukó lenne. Sőt én annak örülök nagyon, hogy nem a CDPR-i világot mutatja be hanem a könyvekét, félre értés ne essék semmi bajom vele csak szerintem jó, hogy ha a könyvet adaptálják akkor inkább Sapko fantáziáit rakják bele. Én nagyon várom már magát a sorozatot, szerintem egy nap alatt ledarálom és majd akkor és csakis akkor formálok róla véleményt. Arról, hogy a Netflix-nek milyen művei vannak hát ugyan olyan mint a többi sorozat/film készítő cégnek, jók és rosszak egyaránt, vannak neki társadalmat megváltoztató, mestermű sorozatai és vannak olyanok amiket még ők maguk is el akarnak felejteni, remélem, hogy a The Witcher az előbbibe fog kerülni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 13. 17:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, én is remélem :)

És igen, én is örülök a könyveknek, mert imádtam őket, de azért valjuk be, a játékos közösség nagyobb...

# 6/6Időpont jún. 13. 19:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek mik a kedvenc netflixes sorozataitok?
Jó netflixes sorozatok? Már egy ideje semmi jót nem találok:/
A Tűz és Jég Dala mikben tér el a Trónok Harca sorozattól?
Letöltött Netflixes filmre hogyan kell feliratot tenni?
Tudnátok ajánlani nekem leginkább újabb de akár egy kicsit régebbi sorozatokat? Az újabb netflixes sorozatok is érdekelnek. ( pl. A fiúknak, akiket valaha szerettem) Esetleg ami...
Legacies - A sötétség örökségéről mi a véleményetek? Mit vártok a sorozattól? Szerintetek Klaus fel fog benne bukkani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!