Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik A szolgálólány...

Hogy tetszik A szolgálólány meséje új évada nektek?

Figyelt kérdés

Azok után, hogy visszament, teljesen értelmetlen az egész. Nem történik semmi, mindent lerombol... Logikátlan.


Aunt Lydiát meg ölje mrg valaki már. Pszichopata, az összes szereplő közül a legrosszabb...

Való életben is vannak ilyenek...



2019. jún. 15. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Az meg nagy hiba, hogy Angela 9 hónnap min. korábbi gyerek, mint Nichole és ugyanolyan, ugxanakkota gyereknek ábrázolták korábban.
2019. jún. 15. 13:18
 2/6 A kérdező kommentje:

Meg most is pólyásként fogja az anyja...


June meg egy annyira idióta volt korábban... A férje meg... Egy nyaligép, balf..sz... Ilsen embereket nem tudnék elviselni. De dirskt van így...

2019. jún. 15. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
El se kezdtem az új évadot, mert már annyira el van húzva, mint a rétes. Már a második is kaki volt. Megelégszem a filmmel, amit régen csináltak belőle, bőven kimeríti a sztorit. Ez is csak arra megy ki, hogy minél több pénzt zsebeljenek be az alkotók. Ugyanúgy ellaposodott, mint a walking dead...
2019. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit vontatott és unalmas.De mivel most az összes sorozat amit szeretek az szüneten van ezért ezt nézem :D Engem is eléggé zavart hogy Angela még csak kb 9 hónaposnak van ábrázolva közben pedig már elmúlt 1 éves is szerintem.
2019. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem ez lett a legrosszabb evad eddig://
2019. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Regen lattam olyan vontatott, es dog unalmas sorozatot, mint ez. 1-2. evadot meg nehezen, de el viseltem, de aztan mostanra feladtam. A 3.evadot elkezdtem, gyakorlatilag a semmit nyujtjak benne, egyszeruen nem birtam, es meg az elkezdett reszt sem neztem vegig. Elmebaj az egesz. Logikatlan tortenesekkel, vagy inkabb nem tortenesekkel. Felesleges idopocsekolas. Melyponton van az egesz.
2019. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!