Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csernobil (hbo) 5. rész?

Csernobil (hbo) 5. rész?

Figyelt kérdés
A tárgyalás után a mosdóban való -beszélgetést ti hogy értelmeztetek? Ezért öli meg magát Legaszov?
2019. jún. 15. 15:20
 1/4 AncsA(6)3 ***** válasza:
53%

Nem 100 amit mondok mert nme néztem a sorozatrészek utáni podcast-ot amit kifejezetten azért csináltak az alkotók, hogy megválaszoljanak bizonyos dolgokat de:

A kommentek alapján maga a Legasov nem volt ott a tárgyaláson, hanem más emberek beszldei alapján egy a nézők által ismert arccal mutatták be magát az eseményt.


Az hogy miért lett öngyilkos meg talán az az ok, hogy nem bírta azt, hogy ő tudott a hibáról de nme mondott semmit félelem miatt, így pedig sokkal többen haltak meg mint amennyi lett volna ha tudnak a problémáról.

2019. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

A vége igaz. De nem ilyen formában, ahogy a tárgyaláson volt.


Nem beszélhetett az igazságról, kegyvesztett lett, plusz sugárbeteg volt.

2019. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külföldön tartott előadást a témában. Bullshitet tölt. Tehát nem lett volna erős a szava, ha mást mond. A halála biztos feltűnőbb és érdekesebb, mintha megtűrt kategóriás lett volna. Így jobban felfigyeltek rá. Ad kettő : a szenvedés, ami következett volna a szolgálatot felmondo teste miatt nem az, amit kívánnék magamnak. Eutanázia tilos (kormány tulajdonát rongálni tilos, ezért tilos az öngyilkosság és az eutanázia).

Kegyvesztettség miatt meg az élet értelmét vették el tőle. Kb azonos egy multi cég által kiégést okozó depresszióval. (igen a saját cégem gci dolgaival azonosítom a kegyvesztettséget mert átéltem és én is közel jártam emiatt az öngyilkossághoz.)

2019. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Bullshitet tolt.", nem tölt :) - helyesírás ellenőrző fail.
2019. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!