Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz ez a Doctor Sleep és...

Mi lesz ez a Doctor Sleep és hogy kapcsolódik a The Shininghez? Remake, reboot, vagy folytatás?

Figyelt kérdés

Légyszí spolier mentesen, mert még nem láttam a The Shininget sem! Köszi!


A 2001-et láttam a rendezőtől, az nagyon jó volt... Illetve Burgestől olvastam a Clockwork Orange könyvet, az is jó, majd valamikor megnézem a filmet is.


Ez a shining is eredetileg egy könyv volt, azt tudom, de a Kubrick féle film is már a King féléből lett adaptálva, vagy van külön ez a Doctor Slepp, ami King és ami talán valamiféle spinoff és az eredeti shining egy Kingtől független regénynek a film adaptációja volt?


Nagyon köszi annak aki válaszol, sajnos lassú a netem most és spoilerekbe sem szeretnék botlani!


2019. jún. 20. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


"A ragyogás folytatásában a gonosz ismét visszatér közénk. A kisfiú, aki annak idején annyi rémséget élt át a Panoráma Szállóban, immár felnőttként, miután kigyógyult alkoholbetegségéből, egy New Hampshire-i hospice-házban dolgozik ápolóként, ahol a betegek Álom doktornak kezdik szólítani. Dan Torrance különleges képessége felnőttkorában is fontos szerephez jut. Régóta kísértő szellemek, az Igaz Kötés nevű baljós, vándorló kompánia és egy Abra nevű, még Danénél is erősebb ragyogással bíró kislány körül bonyolódik a lidérces, borzongató történet."

2019. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!