Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes használni az Hbo Go-t?

Érdemes használni az Hbo Go-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék magyarul sorozatokat nézni mert nem tudok még angolul. Az lenne a kérdésem hogy minden sorozat magyar? Csak sorozatok vagy filmek is vannak rajta? Ki lehet próbálni? Mennyit kell fizetni érte? És a fizetés körülményei érdekelnének, hogyan kell és ha mondjuk nem pontosan van fizetve vagy később akkor mi történik?
2019. jún. 22. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen majd minden sorozat magyar,ami nem ahhoz elérhető magyar felirat.Havi 1490 ft- viszont az első hónap ingyenes,ami után bármikor lemondható,nincs hűségidő.online bankkártyával történő regisztrálás után már nézheted is.1-2 napos csúszás belefér,de ha szünetel mert nem tudja levonni az aktuális havidíjat,a legközelebbi újrapróbálkozásnál-amint van a kártyán pénz-megint nézhető.filmek is ugyanúgy vannak több kategóriában.nemrég a Venom-ot néztem
2019. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb sorozathoz és filmhez van felirat vagy szinkron.

Vannak filmek is, persze.

30 napig ingyenes az előfizetés, utána kezdesz el fizetni érte.

Én 1490 forintot fizetek havonta, de van több csomag is azt hiszem. Erre rá tudsz keresni.

Lehet kártyával vagy PayPallal fizetni. Csak egyszer megadod az adataidat, és lehúzza róla a pénzt minden hónapban.

Ha nincs fizetve, akkor nyilván megszűnik. Nem tudom a részleteket. De egy ilyen előfizetés az nem olyan, hogy minden hónapban időt kell szakítani rá, és elmulasztod meg akármi. Magától húzza le a pénzt, amíg te tudatosan meg nem szünteted.


Én igazából kiegészítőnek használom a Netflix mellé. HBO Go-n kevesebb film és sorozat van fent, de azért van jópár, ami ott megvan, Netflixen meg nincs. Szerintem magában az HBO Go nem ad megfelelő "lefedettséget". Sok komoly dráma, sok Oscar díjas film van fent, ami Netflixen nem annyira, mert a Netflix az meg inkább a populárisabb, könnyedebb filmekre, vígjátékokra, romantikus filmekre, ilyesmikre van ráállva. Persze nem kizárólagosan, mindkét oldalon vannak mindenféle filmek. A Netflix is ingyenes 30 napig, szerintem próbáld ki mindkettőt, jól kiegészítik egymást.

2019. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, ha LG tv-d van, nem megy rajta az applikacio.
2019. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lg smart tv-n gond nélkül megy-a régebbi típusoknál azt hiszem tényleg volt valami alkalmazás hiba,de hál isten ilyen nálam nincs.amúgy a netflix szerintem tartalmilag veri az hbo go-t,viszont angol nyelvtudás nélkül nem sokat ér.ráadásul a netflix majd 3x annyiba kerül havonta-igaz hogy a képminőség viszont kiváló- ettől függetlenül én csak az hbo go-t ajánlanám.havi 1490 ft szinte semmi az elérhető tartalmakért.
2019. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni hogy kell ilyet csinálni? Regisztrálni kell és kész? Vagy hogy kell?
2019. jún. 24. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan. Csak egy email es egy bankkartya kell hozza.
2019. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most akarunk váltani tv szolgáltatót. Én telefonon nézném a sorozatokat. Akkor ennek nincs köze hozzá ugye?
2019. jún. 24. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
persze,használd a regisztráció közvetlenül-opciót.email cím és bankkártya kell.
2019. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2019. jún. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!