Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a kedvenc "Elvesze...

Melyik volt a kedvenc "Elveszett világok" részetek a rajzfilm sorozatból?

Figyelt kérdés

Régen néztem mindig, és most rá találtam újra, annyi emléket hozott fel, de csak egy részt szeretnék nézni, újra azért nincs türelmem. A legérdekesebbet azért megnézném.

Köszi:)



2019. jún. 22. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem inkább elsüllyedt világok?


Mert abból csak a kalózok dala maradt meg nekem, de azt kívülről fújom még 46 évesen is.

2019. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2019. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát tényleg régen volt 🤔

😂😂😂Igen, azaz, köszi

2019. jún. 22. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
ha már elsüllyedt világok, nem mehetünk el a főcímdal mellett : https://www.youtube.com/watch?v=p-IiD_JHLo8
2019. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok - tudjátok mi volt még jó? Az elveszett aranyvárosok. Szintén világbajnok főcímdallal és jó történettel.


Ez az Elsüllyedt világok számomra gyerekként is nagyon szürreálisnak hatott és depresszívnek, tetszett, de igazán felnőttként tudtam értékelni a képi világot, geg-eket, és a történetet.

2019. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
NA, most én írtam rosszul, Titokzatos aranyvárosok.
2019. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!