Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A pll-ben (hazug csajok...

Falatozo10ezer kérdése:

A pll-ben (hazug csajok tarsasaga) engem szemely szerint nagyon irrital Allison. Titeket nem zavar hogy folyton beszol Hannanak hogy dagadt kozben pedig o az?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Mivel egy nagyképű csajt játszik lehet valaki 2* olyan vékony is mint ő beszól mivel a karakter személyisége ezt kívánja meg. Ez sajnos nem légből kapott, mindennapos eset. Szerintem amúgy a színésznő aki játsza allisont ronda is, legalábbis számomra nagyon mű arca van. De épp emiatt illik rá a karakter mert ő szépnek gondolja magát ezért nála mindenki csúnyább, rosszabb, butább, stb..

De ha figyeltél az egész mögött maga a gonoszság bújik meg, ami a tinidáma legfőbb tulajdonsága.

Mivel Hannah bulemias volt régen és túlsúlyos, Allison tudja hogy a legnagyobb fájdalmat ezzel okozhatja, ha ilyeneket mond. A legfőbb ok ez szerintem.

Nekem ezen résszel nincs különösebb bajom, kell egy plcsa karakter is :)

2019. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valójában ez a történet fő része (az elejèn),hogy így viselkedik.De az uzolsó 2 évadban megváltozik.
2019. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó*
2019. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező. Amikor Allison beszólt Hannának, akkor még vékony volt. (Később azért hízott meg, mert hormon problémái vannak=a valóságban) bár őszintén szólva lehet csak bunkó volt, de bevált. Hanna lefogyott, egészséges, és nincs önbizalom hiánya. És dagadtnak nevezni valakit bunkóság.

Te most azt csináltad, mint Ali. Beszóltál egy teltebb lánynak. (Csak te itt, ahol nincs következménye. Ő pedig megjátszotta)



Kedves első. Rondának nevezni..pofátlanság. Bárkire is mondod. Helyesen: nekem nem tetszik/nekem nem vonzó az arca, nekem túl mű.

2019. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
SPOILER:Engem először nagyon irritált Alison, de a végén megszerettem. És nem hízott meg, hanem hormonális problémái voltak.
2019. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem Alison hízott meg!!! Az általa játszott szereplő. Sasha.

Egyébként nem értem miért SPOILER ez. Xd

2019. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!