Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismeri ezt a filmet?

Valaki ismeri ezt a filmet?

Figyelt kérdés

Kevésre emlékszem belőle, kb egy évtizede láttam. Arról szól, hogy vannak különféle lények (marslakók? Valami hasonló), talán kék és rózsaszín színűek. Van köztük egy gonosz, aki rájön, hogyha belemárt egy géppel egy bizonyos folyadékba egy élőlényt, akkor az megfagy/ledermed, és aztán később ezt használva veszi rá mindenfélére a többieket, és megfagyasztja azt, aki ellenáll neki, pl. nem úgy táncol, ahogy ő akarja. Végül valahogy legyőzik, és a megfagyasztottakat kiállítják a házaik elé.

Lehet nem mindegyik részlet pontos, sok nagyon homályos belőle nekem, de tényleg nagyon rég láttam már, és jó régóta kísért is.


2019. jún. 25. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Tipp:

Ufók a padláson /Aliens in the Attic (They Came from Upstairs)/ - 2009

2019. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!