Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Boldog halálnapot 2, miért?

Boldog halálnapot 2, miért?

Figyelt kérdés

Tényleg csak ez az egy kérdés merült fel bennem a film kapcsán, hogy miééééééééért?

Imádtam az első filmet, ezt is imádom. SPOILER!

Tree ugye átkerül egy párhuzamos dimenzióba ahol az anyukája él, Lori nem gonosz csak az "álompasi" nem az övé, és emiatt visszamegy.

De komolyan, inkább megölöm az anyámat és egy fiatal lányt csak hogy enyém legyen a pasi küzdelem nélkül? Mert ha Daniel itt normális lett volna és amiatt nem akarja elcsábítani.. de hát tudja, hogy megcsalta, látja, hogy a csávó itt is vonzódik hozzá. Másrészt amúgy 1 nap múlt el az első rész óta szóval még olyan hűdenagy élményeket sem vesztett a csávóval... Adtak erre valami magyarázatot a film készítői?


Azt a részét sem értem, hogy Ryan azt mondja képtelenség, hogy Treeből 2 legyen, miközben belőle 2 volt. Tudom, hogy valahogy fel kellett vezetni a storyt, hogy válthassanak Treere, de így az a része is megmagyarázatlan marad :/


Valaki tud valami jó elemző cikket? :)



2019. jún. 27. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ne keress logikát egy ilyen fajta horrorfilmben. Ez a kommersz nézők kiszolgálására készült, azok meg nem agyalnak ilyesmin, mert eléggé mindfuck nekik maga az egész szituáció, nem érik fel komolyabban.
2019. jún. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert az nem az ő élete lett volna. Minden nap ráadásul ugyanúgy megélni a napot élete végéig az nem jó. És a film végén is ott van az a kimerevedett pillanat mint mikor átkerül a párhuzamos dimenzióba, ez meg azt jelenti, hogy ha ő ott van ahol anyukája is él, akkor a másik dimenzió, ahol anyukája nem él, megszűnik l3tezni, mert megragad egy adott pillanatban és nem mozdul soha. Nekem is tetszett amúgy az egész, bár annyira nem szeretem a horrort, kb ezeket néztem meg aztán cső.
2019. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!