Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Visszatérő...

Mi a véleményetek a Visszatérők (The100) c. sorozat legújabb sorozatáról?

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:

*évadáról

Elnézést az elírásért!

2019. jún. 27. 22:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon felkapták.
2019. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PiciLizii ***** válasza:
100%

Egyszerűen hihetetlen. Nem győzöm kapkodni a fejem, mert annyi minden történik. Őszintén szólva, amikor láttam az előzetest, az volt bennem, hogy na, ez nagyon gáz lesz, de szerencsére most is meg tudott lepni, és szerintem tök sok fantasztikus dolog van benne (SPOILER veszély! Pl. ahogy Monty és Clarke üzent Josephine elméjén keresztül a Morse kóddal, amit az égősorral oldottak meg, szerintem baromi jó.)

Nyilván vannak hibái, kevésbé kidolgozott szálai, de én rendkívül kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. :)

2019. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Igazából a 4. meg az 5. évad kevésbé volt jó szerintem, ahhoz képest felüdülés. Csak az a szomorú, hogy már megint ott tartunk, hogy az évad fele már lement.... vagyis, több mint fele. Hihetetlen, hogy egy ilyen jó sorozatnál ilyen rövid évadokat csinálnak. (vagyis én régen szinte csak olyan sorozatokat néztem, ahol 20+ részes volt egy évad, és túlságosan hozzászoktam :D)


Szóval igazából nem rossz. Nem vagyok valami jó véleménynyilvánításban. De szerintem a legjobb évadok akkor is az elsők voltak.

2019. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tegnap fejeztem be, az előző 5. évad jobban tetszett, hátha ütős lesz a záróévad!
2020. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!