Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Szerintem...

Melyik ez a film? Szerintem akció-vígjáték. És ázsiaiak a szereplők benne (! ). Magyar szinkronos, nem feliratos.

Figyelt kérdés

2 lányról van szó benne.

(Sajnos pár éve láttam először és utoljára is, tehát nem emlékszem pontosan mindenre).

Szóval az egyik egy kedves, szerény húg, aki folyton a nővére árnyékában van.

Egy iroda-szerűségben dolgozik az egyikük.

A nővéréről:

A filmben többször is elhangzik, hogy szeret "kihívóan" öltözködni, szereti a férfiakat, és bárkit képes megszerezni magának.

Aztán amikor megszerzi az új pasiját (állt. más nő pasiját), rögtön utána este felkeresi egy álruhában és megöli (lenyilazza, ha jól emlékszem).

De erre a rendőrök nem tudnak rájönni.

Amikor belép valahova mindig megnézik és belészeretnek.


Aztán gondolt egyet, és a húga pasijára vetette ki a hálóját, csak hogy neki nem tetszik a nővére, ezért próbálkozik nála sokat, hogy elhódítsa.


De semmiért nem szokott mérges lenni a nővérére a húg egyébként. Talán az zavarta egy kicsit, hogy a nővére a pasijával flörtöl.


Ami még eszembe jutott, az az, hogy irracionálisan nagy ugrások vannak benne...

Van egy olyan jelenet is, hogy egy házat belülről szétvernek valakik, elég csúnyán.

Szerintem volt benne egy olyan jelenet, hogy a "gonosz" nővér mond egy kis monológot, hogy csak a szép nőknek áll a világ stb stb, határozottnak kell lennie meg ilyesmiket.

Mindezt a lakásán tette.

Aztán bekopogott hozzá a húga és elsírta magát, és elmondta neki hogy mindig is alárendelte magát a nővérének és mindent megengedett neki, s sosem haragudott meg semmiért stb... S húga mondókája közben rácsapta az ajtót, miközben a húg sírt és le volt térdelve az ajtó előtt.



2019. júl. 1. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A Virtuális hajnal (So Close, 2002) kizárható?

[link]

2019. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az a film, de már majdnem :D

Azért köszi a tippet :)


(Ha már belinkelted, akkor meg is nézem ezt a filmet is :D)

2019. júl. 15. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezek sem azok de a keresés érdekében zárjuk ki őket:


Lethal Angels (2006).

Naked Weapon (2002).


A félénk testvér biztos nem volt gyilkos?

Egyébként nem voltak ikrek esetleg?

2019. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!