Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Ìgy...

Mi a véleményetek az Ìgy neveld a sárkányodat 3-ról?

Figyelt kérdés

Szerintem borzalmas volt, nem a szomorúságtól, vagy elérzékenyüléstől, hanem a kíntól sírtam.

Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 5. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy nagyon szép lezárása volt a történetnej.

Miért tartottad kínnak?

2019. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Erőltetett volt, az első rész volt a legjobb.
2019. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a modern animációs filmek (Toy Story stb...) már a mai fiataloknak szólnak. A lányoknak - ő a fő közönség, szinte már mindenhol, illetve a softboy és metroszexuális fiúknak (a csőnacis, belőtt hajú, vans cipős réteg). Ezek ellágyult srácok, akik érzelmesek, vagy annak akarnak látszani. Közelebb állnak a lányokhoz, ezért nyilván egy kalap alá veszik őket, plusz az influencerek rá is játszanak a dologra. NEM melegek! sem a softboy-ok, sem a metroszexuálisok nem melegek, heterók, de ma divat lett érzelmesnek lenni és ezt ki is használják a 10-14 éveseknek szánt animációs filmekben. Felnőtt témákat boncolganak stb... Ma már nem lehet egy jót szórakozni egy rajzfilmen, mert mindegyikbe belekeverik a drámát, az érzelmeket, a csládot, túl mélyen érintve ezeket. Ezek felnőtt témák, de a mai lányoknak és a fent említett - egyre szélesebb - fiús rétegnek ezt tetszik.
2019. júl. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
61%
Ez egy hollywoodi közönségfilm, nem tudom mit vártál tőle. Szerintem a műfajában teljesen rendben volt. Volt benne poén, akció, romantika. Mi nem tetszett rajta?
2019. júl. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Nézhető volt, de sajnos gyengére sikeredett. Az első rész a kedvenc animációs filmem, de se a második, se a harmadik nem tudta visszaadni a varázsát.
2019. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"de ma divat lett érzelmesnek lenni"


És mi azzal a baj, hogy valakinek vannak emberi érzései és nem egy robot?

2019. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért tartottam borzalmasnak, mert pl a második részhez képest szerintem ezt csak összecsapták, nem gondolták át. Az első és második részben kb mindent megtesz Hablatyért és megvan benne az a különleges kötelék köztük, míg a harmadikban ez szinte teljesen eltűnik, Fogatlan el van foglalva a nősténnyel Hablatyot meg kb leszarja, és olyan mintha egy gazda-háziállat pozícióban helyezkednének el közben ez nem így van, és a romantikusnak nevezett szál sem tetszett, nem tudom mi volt benne olyan romantikus.

Ez a főbb problémám, de említésre méltóan silány ez a főgonosz pl a második részéhez képest, és az indíték egy lepkefing.

Ennyi volt nekem a film, szinte semmi érzelem, talán 1x érintett meg az, amikor a sárkányok elhagyták az embereket.

2019. júl. 18. 22:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleges helyesírási hibákért!
2019. júl. 18. 22:05
 9/9 anonim válasza:
100%
UnU Ez szerintem k**** jó volt.Benne volt minden.Érzések vannak bennem és másokban a hatodik válaszolónak teljesen igaza van.Mi a baj ezzel a filmmel. 🤨
2021. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!