Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Sajnos csak a trailert láttam.

Utána pedig már nem találtam meg többet.


Tehát 2016-2019 közötti.



Egy fiatal anyuka van benne, aki kifejezetten szép. Este/éjszaka van. Bent van a lánya szobájában, ahol a lánya ül a franciaágyban. Fél valamiért, az anyuka próbálja nyugtatni. Ekkor a kislány azt súgja oda az édesanyjának, hogy van valami az ágya alatt. Ekkor az anyuka megnyugtatás végett benéz az ágyalá. Amikor megdöbbenve látja hogy a lánya van az ágy alatt. (U az aki az ágyon) Az ágy alatti lány odasúgja hogy az ott fent nem én vagyok.



Kb ennyire emlékszem a trailerből. A szöveg nem teljesen biztos, mert angolul láttam és hát abban nem vagyok erős. 😀

Ha beírjátok a keresőbe h "tuck me in" akkor pontosan ilyen jeleneteket ad ki. De nem pont ezt. Ami én láttam trailert abban a szereplők masok voltak. Az anyuka szép nő volt, a lány kicsit idősebb mint ott. Illetve tipikus amerikai horrorfilmekhez méltó puccos lakás volt, modern dizájnú bútorok.


Köszönöm szépen a segítséget!



2019. júl. 7. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a Tuck me In című rövidfilm! (Short Horror) apuka van benne amúgy. Nem trailer, hanem short horror.


https://www.youtube.com/watch?v=gNQIdEv-Emo


Díjnyertes short horror! Elég sikan ismerik is.

2019. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudom, de láttam egy trailert ami nem ez volt. De ez a jelenet volt benne, csak egy anyuka volt. Mint írtam is, egy tipikus amerikai horrornak tűnt. Gondolom az alapján készült egy film.
2019. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2# köszönöm. Épp ezt akartam írni 😂


Igen, tehát a sztori pont ilyen volt. Viszont a szereplők mások. Egy hasonló koru fiatal kislány, mint a linkben szereplő srác. Ott anyuka van. Egy 30 pár éves csinos szép nő személyében. Ez teljesen filmnek tűnt. De azóta sem találtam meg mégegyszer a trailert

2019. júl. 7. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 az a köszönöm szépen 😍😍
2019. júl. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!