Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things 3. évad? SPOILER!

Stranger things 3. évad? SPOILER!

Figyelt kérdés

Ugye azt mondták hogy az elmenyúzót úgy tudják megölni ha a kapu bezárul.

De a végén akkor hogy lehetett a börtönben egy demagorgon?

Azoknak nem kellett volna elpusztulniuk?

Meg mikor mondja az orosz csávó hogy ne az amerikait vigyék, az csak szerintem volt Hopper?


2019. júl. 8. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem megölik, csak azt a részét nem tudja irányítani, ami ebben a világban rekedt, mert ahhoz nyitott kapu kell.

A mindflayer a saját világában ugyanúgy él, mint eddig.

Őszintén, a demigorgon nem tudom hogyan élhet úgy, hogy nincs nyitva kapu.

2019. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*Hopperre pedig: szerintem sajnos Hopper volt. De szerintem jobb lett volna, ha meghal. Kapott egy szép lezárást a karakter története, nem érzem úgy, hogy tudna többet adni a történethez, ezen kívül néha ki kell mozdítani a többieket a komfortzónából. Szóval a személyes véleményem az, hogy örülnék, ha halott maradna végleg és inkább az amerikai egy új karakter lenne.
2019. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nem láttad meghalni, és az amerikai sorozatokban szabály, ha nem látod meghalni, nem látod a testét, akkor él,tehát Hopper. De a végén úgyis mindenki meghal majd, már csak egy évad van, mivel nem akarnak többet csinálni, túl felnőnek a gyerekek, így nagy valószínűséggel negatív véget akarnak majd és az upside-down győz.
2019. júl. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha Elevent megölik, én bemegyek a Netflix Studioba és... tovább nem mondom.
2019. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Mindflayernek csak egy darabja volt kint, ami ugye a 2. évad végén kijött Will-ből, az igazi szörny az még mindig az Upside-downban éli életét.


Demogorgon úgy lehetett a börtönben, hogy már az oroszok próbálkoztak kinyitni a kaput, esélyes, hogy megint kísérleteztek vele, és úgy került át a szörny.


Az amerikai szerintem Hopper, vagy pedig Brenner. (csupán annyit látunk ugye az első évad végén, hogy csak ráugrik a demogorgon, nem kizárt az sem, hogy még él és esetleg ő van az oroszoknál)

2019. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Komplikato ***** válasza:
A B verzió nem is marhaság annyira, S2-ben a doki akit megtámadnak azt mondja Brenner él és virul.
2019. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!