Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vették le a Stranger...

Miért vették le a Stranger Things magyar feliratát (és szinkronát) a Netflixről? A harmadik évad magyar felirattal (és szinkronnal) fog érkezni? Mivel magyar előzetes is jött ki rá.

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Miért olyan fontos a szinkron? Megöli a színészek játékát... te gondolom magyarra fordítva hallgatod a dalokat is a rádióban, nem? Érdekes, az nem zavar!
2019. júl. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angolul nézem magyar felirattal, viszont nem ez volt a kérdés. A kérdés az volt, hogy a feliratot és a szinkront miért szedték le?
2019. júl. 4. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
A szinkronnal kapcsolatban teljesen egyetértek az előző válaszadóval. Az én Netflixemen (most néztem meg) mindhárom évadra van magyar felirat szinkron pedig soha nem is volt. Ha magyar szinkront akarsz az első évad Sorozatbaráton fent van a másik kettőt nem tudom van-e.
2019. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is ugyan azon a véleményen vagyok a szinkronnal kapcsolatban mint ti. Én is feliratosan nézek mindent az eredeti nyelven. Pusztán arra voltam kíváncsi miért vették le a feliratot és a szonkront.
2019. júl. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!