Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik Rejtélyes igazságok...

Ez melyik Rejtélyes igazságok részben volt?

Figyelt kérdés

Az volt a történet, hogy egy bolt/szórakozóhely mögött megöltek egy nőt, és az emberek csak a kezét látták, amit később egy szórakozóhelyen (talán kocsmában, már nem tudom) egy üvegbúra alatt kiállítottak, és aki akarta, az egy távirányító szerűséggel mozgathatta. Majd egyszer csak a halott nő gyilkosa bement, és onnantól fogva a kéz folyamatosan felé mutatott. A srác kikészült, és végül elkapták.


Ha valaki tudja, hogy hányadik évad, hányadik rész, legyen szíves, írja meg! Köszi!



2019. júl. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
volt ilyen rész tuti?
2019. júl. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
mert nekem ilyesmi a Harry Potterből rémlik😀
2019. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én ezt kisgyerekként láttam, és akkoriban nagyon rá voltam kattanva a Rejtélyes igazságokra, és azért gondolom, hogy abban láttam, mert emlékszem, hogy a végén nagyon reméltem, hogy fikció a történet, (lehet, a stressz miatt, de úgy fogtam fel, hogy igaz volt) és anyukám azzal nyugtatott, hogy mese volt, csak én hallottam igaz történetnek.

Szóval lehet, hogy csak összekeverem egy másik sorozattal, de a történet biztos, hogy ez volt.


Melyik Harry Potterben volt ilyen? :D A Titkok kamrájára gondolsz, amikor elviszik a lány hulláját?

2019. júl. 12. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Talán a Bölcsek Kövében az Abszol-úton az egyik boltba, de ebben meg én nem vagyok biztos.🙂 Egyébként YouTube-on fent vannak a részek. Én is szeretem nagyon, bár azért elég erős fenntartásokkal kezelem ezt a sorozatot.😀
2019. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De eskü elkezdtem nézni, és ha megtalálom jelzek!🙂
2019. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen rész, nekem is rémlik.
2019. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!