Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix tagság?

Netflix tagság?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszíves, ha lejár a próbaidő úgy tudom fizetni kell kiirja h restart membership rámegyek utána az okes nem? Napjában többször is értesít pedig már rámentem egy csomószor.
2019. júl. 11. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint, jól értem, hogy az egy hónap próbaidő után is tag szeretnél lenni?

Ha van pénz a számlán, akkor automatikusan levonja.

2019. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért írja újra meg újra h your membership ends soon mikor már többször is rámentem h restart? Mi a probléma miért jelzi többször is ezt?
2019. júl. 11. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem avval ne foglalkozz. De kizárásos alapon, úgy is le kell vonnia a pénzt. Mármint, ha nem mondod le a tagságot, akkor automatikusan le fogja venni a pénzt (ha van a számlán), ne aggódj. :) Én szerintem anno nem mentem rá semmire a próbaidő végén. Egyszer csak levonta a pénzt.
2019. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2019. júl. 11. 16:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Akinek van hasonló tapasztalata írjon azért 🙂
2019. júl. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!